Susisiekite su mumis:
+370 (659) 00754

Renginių organizavimas įmonėms


Kiekvienas direktorius norėdamas suburti įmonės kolektyvą stengiasi ieškoti būdų, kaip pagerinti santykius tarp darbuotojų – juk gerai sutariančios, komunikabilios komandos formavimas - vienas iš įmonės produktyvumo rodiklių. Tad jei norite pagerinti santykius tarp kolektyvo pradėkite nuo elementarių dalykų, tokių kaip, renginių organizavimas.

Iš tiesų organizuojant renginius reikėtų atsakingai atsižvelgti į visas smulkmenas, tačiau tuo pačiu galite motyvuoti save – juk po gerai suorganizuoto renginio patirsite nepamirštamų įspūdžių!

Svarbiausia užsiėmimai

Tačiau svarbiausias dalykas organizuojant renginius – veikla. Vien alkoholiniai gėrimai prie gerų rezultatų neprives. Galima sugalvoti įdomių žaidimų, su užduotimis. Jei renginį organizuojate uždaroje erdvėje – galima surengti karaoke konkursą – iš pradžių gali būti sunku „pralaužti ledus“, tačiau paskui visi bus žymiai linksmesni.

Kaip jau minėta, renginių organizavimas – sunkus, ir atsakingas dalykas, tad jei pats organizuojate kokį nors renginį, galite pasinaudoti keletu mūsų patarimų, jie turėtų jums padėti nepasimesti.

Sudarykite darbų sąrašą

Visų pirma, reikėtų sudaryti būtinų darbų, dalykų sąrašą. Viską sunumeruokite nuo pirmo, iki paskutinio dalyko, ir atlikę vieną ar kitą etapą jį pažymėkite varnele. Taip žinosite kiek darbų jums liko, ir kiek jau esate padarę.

Pasidomėkite dalyviais

Surinkite kuo daugiau informacijos apie bendradarbius. Pasistenkite, kad renginio dalyviams veikla patiktų – kuo daugiau dalyvių užsiiminės jūsų sugalvota veikla, jūsų kolegoms bus linksmiau, ir santykiai tarp jų bus šiltesni.

Planuoti niekada nėra per anksti

Planuokite anksti. Renginių organizavimas yra toks dalykas, kurį apie kurį galvoti niekada nėra per anksti. Aišku jei iki renginio liko daugiau nei pusmetis galvos kvaršinti visai nebūtina, optimaliausias laikotarpis, kurio turėtų užtekti paprastam renginukui suplanuoti – 3 mėnesiai. Per tą laiką jus turėtumėte suspėti pasirūpinti viskuo.

Apdovanokite dalyvius!

Beje, jei norite, kad jūsų renginio organizavimas būtų dar sėkmingesnis, sugalvokite apdovanojimus. Galite iškelti šmaikščias (tačiau neįžeidžiančias) nominacijas, tačiau pasistenkite apdovanoti visus, juk jūs nenorite, kad kas nors liktų nuskriaustas.

Kreipkitės į specialistus

Tačiau renginių organizavimas – tokia sritis, iš kurios kai kurie žmonės uždirba. Mes, Aktyviospramogos.lt specialistai, pasistengėme duoti kelis nuoširdžius patarimus iš širdies, tačiau jei jaučiate, kad šiuo metu renginio organizavimui galite pritrūkti laiko, ar tiesiog abejojate savo jėgomis – rinkitės jau mūsų suorganizuotą Karinį vakarėlį, o jei patys organizuojate renginį, jo „vinimi“ gali tapti tokie užsiėmimai kaip „Jūrų mūšis“, ar „Taiklumo varžybos“!


Aktyviospramogos. © 2007-2011. Visos teisės saugomos.