Susisiekite su mumis:
+370 (659) 00754

Pramogos Kaune


Kaunas – pramogų kupinas miestas, tačiau kartais jų tenka paieškoti. Visgi šių paieškų rezultatai dažniausiai yra itin vaisingi, tad kokios yra randamos pramogos Kaune?

Pramogos Kaune

Pirmiausia, tai galima paminėti standartiškas, tačiau ne visada, ir ne visiems įdomias pramogas, ar laiko praleidimo būdus  - teatrus, koncertus ir kitokio plauko „inteligentiškas“ vietas.

Visgi, jaunatviškai sielai įvairūs teatrai, ar koncertų salės (jei tai ne roko koncertas) nevirpina širdies. Visi žino, kad jaunam žmogui reikia judėti ir linksmintis, o šie du dalykai yra puikiai suderinami įvairiuose klubuose.
Tiesa, klubas klubui nelygus – būna geresnių, būna blogesnių, tačiau atsižvelgdami į kitų žmonių nuomonę išrinkome 5 klubus, turinčius neblogus atsiliepimus – visiems žinomas „Exit“ jau ilgą laiką figūruoja kaip vienas geriausių klubų, kuriuose groja techno muzikos ritmai. Kiek įdomesnis yra „DŽEM'PUB“ kuriame groja ne naujoviška techno muzika, o kiek rečiau klubuose sutinkami roko, ar „punk“ muzikos karaliai. Daugelį traukia ir tokie klubai kaip „Los Patrankos“, „Siena“, ar „Zepelinus“.

Jei atvykote su vaikais

Jei atvykote į Kauna su vaikais, ir norite parodyti jiems šį miestą galite nuvykti į zoologijos sodą. Kam gali būti neįdomi pamatyti žirafą, liūtą, ar tigrą?

Taipogi aktyviospramogos.lt siūlo ir kelis vaiko gimtadienio scenarijus šiame mieste -  „Karinių pajėgų generolo gimtadienis“, kuriame Jūsų vaikas pasijus lyg tikras generolas, ar „Šnipo gimtadienis“, kuriame vaikai pasijus tikro detektyvo veikėjais.

Bernvakaris ar Mergvakaris Kaune

Bandote paruošti bernvakarį šiame mieste? Kartais ši užduotis gali būti varginanti, tad ir čia aktyviospramogos.lt komanda kiek padės, nes ir pati ruošia bernvakarius šiame mieste.

Jei norite patirti nepamirštamų, ne kasdieniškų įspūdžių, skirkite šiek tiek bernvakario laiko pasibuvimui prie Kauno pilies. Čia tikrai rasite įvairios nutrūktgalviškos veiklos, o po šėlionių pilyje, galite persikelti į Laisvės alėją, ir ten visiems parodyti, kas čia būsimasis jaunikis!

Jei galite sau leisti, bernvakario metu būtinai turite išbandyti pasiplaukiojimą po Kauno Marias. Išsinuomokite Jachtą, ar Burlaivį. Tiesa, šios kelionės metu per daug nesilinksminkite, kad būtų ką veikti ir po kelionės!

Negana to, jeigu ieškote ekstremalaus bernvakario – apsilankykite „Legiono“ dažasvydžio klube, kuriame laiką praleisite puikiai ir karingai.

Aktyviospramogos.lt komanda siūlo nemažą bernvakarių, bei mergvakarių asortimentą šiame mieste. Jei ieškote bernvakario scenarijaus, galite pasirinkti „Seksualųjį bernvakarį“, ar „Robinhudo bernvakarį. Tačiau jei ruošiate šventę dailiosios lyties atstovei, neprošal būtų išbandyti ir „Karinį bernvakarį“, ar „Mergvakarį statybose“.

Na, o jeigu norite suruošti vakarėlį savo įmonei – vėlgi jokių bėdų neturėtų kilti. Beje, ruošti įmonės vakarėlį Kaune yra labai puiku dėl to, kad jeigu Jūsų įmonė turi filialų keliuose Lietuvos miestuose, tai būtent Kaunas yra Lietuvos centre, ir jį pasiekti visiems yra patogu.

Kalbant apie atrakcijas įmonei Kaune, galima paminėti, jachtų regatos nuomą, ir pasiplaukiojimą jomis Kauno mariose, o po pasiplaukiojimo, surengti ekskursiją Pažaislio vienuolyne, bei galbūt netgi suplanuoti vyno degustaciją.
Tiesa, visi šie dalykai, net ir įmonės lygio šventei, yra gan brangūs, tad jei visas šis „trejetukas“ jums atrodo neperkandamas, galite užsisakyti vieną iš šių veiklų.

Tačiau jei jachtų regatos, ekskursijos po Pažaislio vienuolyną, bei vyno degustacija Jūsų nežavi, visada galima pasinaudoti Aktyviospramogos.lt siūlomomis pramogomis, kurios nėra brangios, ir tuo pačiu siūlo labai daug veiklos. Kiekviena įmonė, atsižvelgdama į savo poreikius, gali užsisakyti „Karinį vakarėlį“, „Darbuotojų cementofkę“, ar Jūrų mūšio „vakarėlį dėžėje

Tad štai kokios yra pramogos Kaune. Ir visa tai tik vieno renginių organizatoriaus! Tačiau jei šios pramogos, Jūsų poreikių nepatenkino – galite pasitelkti savo fantaziją – juk variantų yra gyva galybė!

 

 

 

 


pramogos-kaune
Aktyviospramogos. © 2007-2011. Visos teisės saugomos.