Susisiekite su mumis:
+370 (659) 00754

Komandinis Darbas


Puikiai išvystytas komandinis darbas – vienas iš geros įmonės požymių. Bet suformuoti tokią komandą, kurioje komandinis darbas būtų natūralus dalykas gali būti nelengva. Tačiau idėjus šiek tiek pastangų viskas yra įmanoma. Na, o pats paprasčiausias būdas įgyvendinti komandinio darbo politiką savo komandoje – treniruoti ją. Šiam tiklsui, Aktyviospramogos.lt pateiks keletą pratimų, kurie padės jūsų kolegoms geriau susibendrauti, suprasti komandinio darbo svarbą. Beje, šiems pratimams atlikti daug laiko neprireiks – galbūt 15 minučių, ar šiek tiek daugiau.

Vienas tokių paprastų pratimų – „Mano gyvenimo diena“. Tegu visi darbuotojai būna suskirstomi į poras. Tada vienas iš dalyvių (poroje) turi papasakoti apie tipinę dieną savo gyvenime lygiai per 5 minutes. Klausantysis negali nieko sakyti, nebent išreikšti nuostabą. Po penkių minučių klausantysis turi apsikeisti su kalbančiuoju vaidmenimis, ir pakartoti viską iš naujo.  Koks šio pratimo tikslas? Suartinti darbuotojus, kad jie taptu atviresni vienas kito atžvilgiu. Galbūt jie atras bendrų panašumų, mėgstamų užsiėmimų, tad dažniau susitiks, bendraus ne tik darbe, bet ir po jo, o kaip žinoma - draugiškas bendravimas – vienas iš komandinio darbo požymių.

Dar vienas pratimas, kuriam komandinis darbas yra labai svarbus yra itin paprastas. Jį verta naudoti tada, kai Jūsų kolegos nėra pakankamai susikaupę, neprisitaiko prie darbo ritmo. Iš esmės viskas ko jums reikės yra starto ir finišo linija. Tam gali tikti bet kas, kas gali ją pažymėti.

Na, o visą kitą yra labai paprasta. Kelis dalyvius pastatykite prie starto linijos. Tada liepkite jiems bėgti tol, kol pasieks finišą. Tiesa, viskas nėra taip paprasta. Visi dalyviai finišą turi pasiekti tuo pačiu metu. Jeigu matysite, kad vienas ar kitas dalyvis atsilieka – liepkite jiems viską pradėti iš naujo. Ir tegul ši užduotis būna kartojama tol, kol visi dalyviai pasieks finišą tuo pačiu metu.

Na, o mes, Aktyviospramogos.lt komanda savo ruožtu ruošiame vakarėlius įmonėms, kurie daugiau ar mažiau padės jūsų bendrovėje įtvirtinti komandinio darbo politiką. Norite konkrečių pavyzdžių? Rinkitės pilnai paruoštą „Karinį vakarėlį“, kiek paprastesnes „Taiklumo varžybas“, ar jūrų mūšio „Vakarėlį dėžėje“ .


komandinis_darbas
Aktyviospramogos. © 2007-2011. Visos teisės saugomos.