Susisiekite su mumis:
+370 (659) 00754

Renginių organizatorius
Renginių organizatorius turi būti atsakingas žmogus. Iš esmės renginių organizatorius „konstruoja“ renginį – sugalvoja veiklą, suranda inventorių, bei paruošia vietą kurioje bus organizuojamas renginys.

Jeigu ruošiate renginį savo įmonei, ir renginių organizatoriumi norite būti pats, AktyviosPramogos.lt komanda nusprendė jums padėti, ir pažerti keletą patarimų kaip tinkamai renginyje „viską sudėlioti į vietas“.

Iš tikrųjų turbūt svarbiausias žmogus renginyje gali būti arba jo kaltininkas, arba jo vedėjas. Jei renginys organizuojamas įmonei, kaltininko kaip ir negali būti, nes įmonių renginiai dažniausiai skirti tinkamai suformuoti komandą, leisti kolegoms susibendrauti.

Tad įmonių renginiuose svarbiausias asmuo renginio metu turėtų būti renginio vedėjas. Pasistenkite, kad jis būtų šmaikštus, gerai sutartų su visais dalyviais.

 Juo gali būti ir pats renginių organizatorius!

Jei Jūs gerai sutariate su savo kolegomis, pažįstate juos, būkite tas žmogus, kuris pasirūpins, kad komanda dar labiau suartėtų, išaugtų pasitikėjimas tarp darbuotojų – būkite ne tik renginio organizatorius, bet ir vedėjas!

Nepamirškite, kad renginio metu negali būti pamirštas nei vienas dalyvis – „cementofkė“ nebus tokia efektyvi.

Viską suruoškite 

Na, o jei esate įsitikinęs, kad renginio organizatoriumi būsite pats nepamirškite pagrindinių 5 veiksmų – parašykite scenarijų, nusipirkite arba išsinuomokite kokybišką inventorių (juk Jūs norite,kad viskas būtų pagal planą), sugalvokit renginio datą, suraskite vietą, kurioje vyks renginys  ir puikiai atšvęskite!

Tad dabar jau žinote kelis pagrindinius dalykus,kuriuos turi žinoti geras renginių organizatorius. Toks žmogus turi būti tikrai atsakingas, tačiau geras renginių organizatorius visada duos gerų rezultatų – juk tik žmogus, kuris žino ką daro, savo darbą atlieka gerai. Na, o  AktyviosPramogos.lt gali pasiūlyti jums savo paslaugas – pilnai paruoštą “Karinį vakarėlį”, ar scenarijų, bei inventorių tokiems renginiams kaip “Taiklumo varžybos”, ar “Jūrų mūšis”.


Renginiu_organizatorius
Aktyviospramogos. © 2007-2011. Visos teisės saugomos.