Susisiekite su mumis:
+370 (659) 00754

Renginių Organizatoriai


Organizuojate renginį savo įmonei? Turbūt žinote, kad galite pasirinkti iš dviejų variantų – a)organizuoti renginį pačiam ar b)pasitelkti į pagalbą žmones, kurie vadinasi renginių organizatoriai.

Tad pasvarstykime ar labiau apsimoka renginį organizuoti pačiam, ar geriau samdyti renginių organizatorių?

Pirmiausia reikėtų paminėti, kad rengdami renginį patys galėsite viską daryti pagal savo norus – Jūsų muzika, Jūsų pramogos, Jūsų vedėjas, Jūsų aikštelė, ir Jūsų kaina. Vien tai yra labai gerai. Juk jeigu Jūs labai gerai pažįstate savo kolegas, puikiai žinosite ko reikia, kad įmonėje sutvirtėtu komandinė dvasia, tad galėsite išgauti geriausius rezultatus.

Kada apsimoka samdyti profesionalus?

Antravertus, organizuoti renginį pačiam – kai kuriais atžvilgiais gali pasirodyti labai brangu. Juk muziką (jei norite gyvos muzikos savaime aišku) reikės užsisakyti, inventorius pramogoms Jums irgi kainuos, kartais teks sumokėti ir už šventės vietą.

Taipogi nereikia pamiršti, kad patiems teks rengti scenarijų – ir tai darant reikės labai pasistengti.

Renginių organizatoriai yra visada pasiruošę

Renginių organizatoriai dažniausiai turi savo inventorių, vedėjus, bei vietą kurioje vyks šventė, o pilnos kainos už visą tai neprašo kadangi renginys jiems atsiperka ne iš karto. Taipogi kiekvienas renginių organizatorius dažniausiai turi savo scenarijų, kuris būna unikalus. O tai jau yra didžiulis pliusas.

Beje, būtent scenarijus dažniausiai yra tas dalykas, kuriam reikia „investuoti“ daugiausia laiko. Viską stenkitės atlikti kuo profesionaliau ir renginys bus tikrai nepamirštamas.

Renkamės Renginių organizatorių

Bet kaip sužinoti kurie renginių organizatoriai yra geri? Turbūt renginio organiztariaus ieškote internetu? Tada atsižvelkite į puslapio dizainą. Patrauklus dizainas kainuoja daug, o tie, kurie investuoja pinigus į šį verslą yra nusiteikę į renginius investuoti ir laiko, jėgų, bei daug energijos. 

Taipogi atsižvelkite į tinklalapio turinį. Jei ten yra nemažai tekstų apie vieną ar kitą pramogą, ir dar paliktas atsiliepimas – galite būti tikras, kad renginys nenueis veltui. Viskas toliau priklauso nuo scenarijaus. Ieškokite tol, kol rasite sau tinkantį!
Aišku reikėtų atsižvelgti ir į tai, ar puslapis yra tvarkingas  Tai yra - jame nesimato jokių klaidų, ir tekstai yra parašyti kokybiškai. Taipogi geras puslapis turi turėti daug informacijos, nebūti tuščias. Galite pasižvalgyti nuotraukų  iš praėjusių renginių – juk jie yra puikiausias įrodymas, kad renginys praėjo sklandžiai, ir linksmai.

 

Na, o savo ruožtu AktyviosPramogos.lt komanda gali patarti tokius renginius kaip “Karinis vakarėlis”, “Taiklumo varžybos”, ar tiesiog jūrų mušio “Vakarėlį dežėje”.


Aktyviospramogos. © 2007-2011. Visos teisės saugomos.