Susisiekite su mumis:
+370 (659) 00754

Šnipo gimtadienis


Jums nereikia sukti galvos dėl gimtadienio šventės, o vaikas
laimingas mėgaujasi šnipų pramogomis!

Juk žinot kaip būna. Artėja vaiko gimtadienis. Vaikas nori smagaus gimtadienio. Jūs norit smagaus ir įsimintino gimtadienio. O laikas? Jo kaip visada neužtenka. Visi tie rūpesčiai dėl gimtadienio: vaišės, gimtadienio žaidimai, užsiėmimai, dar ieškoti vietos...

Kaip Lietuvoje atsirado šnipų gimtadieniai?

Šį gimtadienį sukūrėme 2010 metais. Jis atsirado, nes tėveliai užsakydavo generolo gimtadienį. Likdavo labai juo patenkinti ir kitais metais vėl norėdavo užsakyti renginuką iš mūsų. O tuo metu dar neturėjome ką pasiūlyti.
Todėl ilgai naršėm internetą. Domėjomės kokias temas labiausiai mėgsta vaikai. Po ilgų diskusijų tarpusavyje pasirinkome „šnipų temą“. Po to ilgai ieškojome įvairaus inventoriaus.
Nupirkome metalo detektorius, mikroschemas, slaptą rašalą, šviečiančias stiklines, pasiklausymo aparatų ieškiklį, lazerį. Netgi sukonstravome melo detektorių, sugalvojome šnipų pažymėjimus.
Paskui nuėjome pas gerą spaudos dizainerį ir užsakėme padaryti slapto agento pažymėjimo šabloną,kuris atrodytų kaip tikras. Ir kad gimtadienis gautųsi visiškai užbaigtas ir idealus, pritaikėme keletą idėjų iš ankstesnių renginių, kurie labai patinka vaikams.

Štai ką kartais išgirstame iš vaikų, švenčiančių gimtadienius pas mus:
• Rytoj savo slapto agento pažymėjimą parodysiu Andriui, Povilui, Agnei, auklėtojai... dar Sauliui...
• Visad svajojau apie slaptą kalbą, dabar su geriausiu draugu galėsim susikalbėt slaptai, galėsim šnekėt apie viską viską ir niekas nesupras! Jėgaaaa!
• Ir dabar kai mano sesutė paims mano daiktus ar iškrės ką nors, pagaliau galėsiu tėvams įrodyt pagal jos pirštų atspaudus! Ir dar galėsiu išsiaiškint kas mano sąsiuvinį vis paima per pertraukas, ir dar galėsiu sužinot kas raštelius man į kuprinę įmeta, ir dar galėsiu...
• Mano mama ir tėtis patys geriausi! Ilgai prisiminsiu šitą gimtadienį!

Keletas įdomių dalykėlių
Šio gimtadienio metu vaikai:
• Susipažins su Morzės abėcėle, išmoks ja užkoduoti frazes.
• Bus tardomi su melo detektoriumi bei išmoks jį apgauti.
• Išmoks iššifruoti tekstą, palikti nematomus užrašus.
• Ims ir lygins pirštų atspaudus.
• Gamins slaptas mikroschemas.
• Naudos tikro lazerio spindulį.
• Įteiksime slaptų agentų pažymėjimus.

Džiaukitės ir Jūs
Šios šventės suorganizavimui sugaišite tik 30 min. Paskui ramiai džiauksitės malonia draugų kompanija. Kol Jūsų vaikas šėls, Jūs atsipalaidavę po dienos darbų ramiai šnekučiuokitės prie taurės vyno ar puodelio kavos. Prisiminkite kaip savo gimtadienius švęsdavote, vaikystėje ir paauglystėje nutikusius nuotykius ir tą nuotykį, kuris nutiko vakar. Daug juoko ir džiaugsmo Jums ir Jūsų vaikams. Įamžinkite akimirkas ne tik atmintyje, bet ir nuotraukose: slaptieji agentai, jų nuotykiai, draugai ir daug šypsenų.

Gimtadienio pakvietimai
Gimtadienio šventė vaikams prasideda nuo akimirkos kai į jų rankas patenka kvietimas į gimtadienį. Nes tai ne bet koks kvietimas, o kvietimas į šnipo gimtadienį su visa reikalinga šnipų simbolika kuri tik pakursto vaikų fantaziją ir užkrečia nekantrumu. Gražus popierinis kvietimas visiems šventės dalyviams yra duodamas nemokamai - taigi tereikia ant kvietimo užrašyti vardus, nurodyti slaptą susitikimo vietą ir viskas!

Vaiko gimtadienio pakvietimas

Renginio vieta
Renginio vietą pasiūlyti galite Jūs arba mes. Tai gali būti:
• Jūsų namuose. Tuomet mūsų vedėjai sutartu laiku atvažiuoja pas Jus.
• Kita Jūsų pasiūlyta vieta.
• Mūsų pasiūlyta kavinė. Tai būtų viena iš kavinių su kuria bendradarbiaujame.

Kiek kainuoja vaikų gimtadienis?
Idealus dalyvių amžius: 7 – 13 metų.
Gimtadienio trukmė: apie 2 val.

Slapto agento gimtadienio kaina:
• Iki 10 vaikų: 130 (448,86 litai).
• 11-15 vaikų: 145 (500,66 litų).
• 16-20 vaikų: 160 (552,45 litai).
 

Akcija: Užsakant gimtadienį pirmadienį-ketvirtadienį arba sekmadienį taikoma 29 (28,96 Eur.)nuolaida.

Kaip pasiteirauti?
Paskambinkite mums nurodytu telefonu. Arba užpildykite pasiteiravimo formą. Peržiūrėsime ar Jūsų pasirinktą dieną esame laisvi.
Pakvieskite vaikų draugus. Ir keletą savo draugų. Kad būtų smagu ir Jums. Vaiko draugams praneškite, kad į gimtadienį atsineštų nuotrauką. Jas naudosime šnipų pažymėjimams gaminti.


+370 659 91566
Šnipo gimtadienis

Atsiliepimai apie šią pramogą:

Sveiki, viską vertinam PUIKIAI. Visi vaikai buvo sužavėti renginio idėja ir visu organizavimu. Nei vienam vaikui neteko nuobodžiauti. Personalą vertinam tiktai - puikiai, visą renginuko laiką vaikai buvo užimti, ir kontroliuojami. Žinome kaip nelengva išlaikyti padūkusių vaikų dėmesį ilgiau nei 15 min. Jūsų merginos su šia užduotimi susitvarkė lengvai. Dar visą likusią dienos dalį gyvenome šnipų gyvenimą. Mokykloje kalbos taip pat netilo apie šnipus. Ir manau dar ilgai bus gyvenama šią dvasia... Didelis, didelis AČIŪ. Visiems rekomenduosim.
pagrindinis šnipas Tauras - Drakonas (ūsas)
Laba diena, viskas praėjo labai šauniai. Vaikai liko labai patenkinti. Šaunūs vedėjai!!! Tikrai rekomenduosiu jus savo draugams :) Ačiū!
Rūta
Sveiki, Ačiū, viskas buvo gerai.
Lina
Laba diena, Vaikams patiko. Pakako užimtumo toms dviems valandoms. Bet vaikai neturi su kuo lyginti. Manyčiau nepakenktų daugiau išorinio įspūdžio (nors akinių nuo saulės:) kaip pas "kietus vyrukus" būna.
Edita
Sveiki, Gimtadienio idėja labai šauni, bet didesniam vaiku būriui trūko veiklos- jie visą laiką laukė "eilėje". Gal reikėtų daugiau vaizdinių priemonių?! Visi vaikai norėjo išbandyti melo detektorių, bet kai jis vienas, o vaikų daug, laikas spaudžia.... Liko nuliūdūsių. Jūsų personalas šaunus, ačiū.
Renata
Laba diena, Renginys buvo šaunus, aišku buvo vaikų, kuriems ir nelabai patiko, bet visiems neįtiksi. Mūsų sūnus visą vakarą kalbėjo ko išmoko, labai džiagėsi tapęs šnipu. Vėdėjai buvo šaunūs, puikiai suvaldė audringus beniukus. Ačiū labai. Sėkmės jūsų komandai! Manau ateityje tikrai pasinaudosime Jūsų paslaugomis.
Roma
Labas vakaras, Renginys visiems-ir mažesniems, ir dideliems-tikrai patiko. Vaikai pilni įspūdžių, labai patenkinti. Vedėjai šaunūs. Tikrai rekomenduosim draugams, rengiant vaikų šventes. Ačiū.
Gitana
Sveiki, Taip, renginukas patiko. Atsiliepimai is sukaktuvininkų: Vyresniajai labai patiko magnetukai (net klausia kur galima isigyti :)), labai patiko melo detektorius ir visos kitos pramogos. Vedėjai taip pat patiko. Labai skanus blynai, gal šiek tiek mažoka vietos. Jaunesniajai sukaktuvininkei taip pat labai patiko visos užduotėlės. Draugai mokykloje šiandien dar vis prisiminė, pasakojo kaip įdomu buvo. Gaila, kad negaliu pasakyti ar keletas ar dauguma užduočių, kurios išskirtinai buvo vadovaujamos sukaktuvininko, atiteko tik vienai iš švenčiančių gimtadienį. O šventė buvo dvieju mergaičių. Ir draugus susikvietė kiekviena savo. Galbūt buvo galima leisti abiems sukaktuvininkėms pasijausti išskirtinėmis ir suvadovauti savo draugams - pasidalinant. Man iš šalies stebint pritrūko pačioje pradžioje, kai keletas vaikų vėlavo, vedėju pabendravimo su vaikais (susipažinti, gal kokį neilgą zaidimą sužaisti). Nes vaikai sėdėjo vieni, o vadovai sėdėjo atskirai prie kito staliuko. Kavinė puiki, tik su tokiu kiekiu švenčiančių vaikų (14 dalyvavo), sunku buvo susiskaičiuoti ir sužiūrėti kiek ten kokių patiekalų atnesė padavėja. Mums pritrūko 1 blyno ir 2 padažų. Suma nedidelė apie 8lt, nesinorėjo gadintis nuotaikos. Tai palikom taip kaip buvo sąskaitoje išrašyta. Buvome labai nuvargę ir norėjosi kuo greičiau vykti namo (buvo tėvelių, kurie labai vėlavo pasiimti savo vaikus). Čia tikrai neadresuojame jums šio nesusipratimo su kavine, bet, patyrusi labai nuostabų Neringos organizavimą ir bendravimą, gal kitus tėvelius perspėsite apie galimus tokius nesusipratimus. Pakvietimai atėjo šeštadienį (ačiū dar kartą Neringai, kad atvežė kitus kvietimus po darbo asmeniškai), pašto kodas neteisingas buvo, bet visas kitas adresas - teisingas. Čia jau taip pat pasto klaidos, ne jūsų - antspaudas mūsų pašte buvo 13 kovo (antradienį), bet mus pasiekė tik 17 kovo. Tikrai rekomenduosiu draugams šį renginuką, nes kaina tikrai nėra per didelė :) Sėkmės jūsų darbuose.
Gustės ir Elzės mama
Laba diena, Veikla ir jos vedimas labai patiko. Tiek vaikams, tiek suaugusiems buvo įdomu ir nauja. Vienintelis dalykas, kuris nepatiko - tai patalpos. Norėtūsi gražesnės ir jaukesnės vietos gimtadienio sventimui...
Giedrė
Labas rytas, Ačiū Jums labai už pastangas. Labai patiko Jūsų asmeninis įnasas, jei ne Jūs šios paslaugos nebūčiau pirkusi. Apie patčią programą vaikų nuomonės skirtingos. O mano tokia: vis tik 5-mečiai per maži. Jei jau jiems daryti, turi būti daugiau dėmesio jiems. Nes visi 5-mečiai dalyvavo tik kartais. Jokūbui - buvo asmeninis dėmesys, bet tik jam. Niekas kitų vaikų nepuolė sudominti, o ir triukšme tai sunku. Šiaip buvo užimti. Antrą kartą tokios programos nesirinkčiau tokio amžiaus vaikučiams. Tik 9-mečiams. Vėlavo 15 min kas tapo skausminga man. Vaikai nekantravo. Vis tik turėtų Atvykti laiku. Vedėjas - šaunus. Kadangi pati l. mažai klausiau kaip vedė, tai l.sunku įvertinti. Visumoje vaikai – patenkinti :), pažymėjimai labai reikalingi dar dabar. Ir šventė pavyko! Ačiū dar kartą Jums už viską. Planuoju sugrįžti dėl generolo programos.
Kristina
Laba diena, vaikams renginys labai patiko:) Sunku pasakyti, ką reikėtų daryti kitaip, nes saugusieji į šnipų veiklą nesikišo, o vaikai po renginio buvo pilni teigiamų emocijų:)
Inga
Laba diena, Viskas labai patiko, ypač vaikams. Vedėjai tikrai labai gražiai moka elgtis su vaikais ir juos sudominti. O šnipų pažymėjimai išvis buvo vakaro vinis. Ačiū Jums labai.
Daina
Laba diena, Ačiū, vaikai laimingi liko, tai ir tėvai Mano nuogastavimai dėl nesusidomėjimo programa nepasiteisino – visi iki vieno vaikučiai, mergaitės tame tarpe, porai valandų buvo išnykę iš mūsų akiračio. Tėveliai irgi klausinėjo apie šnipo gimtadienį ir jūsų įmonę, buvo susodomėję. Labai jums ačiū!
Sigita
Sveiki, Ačiū labai patiko renginukas, vaikai buvo labai patenkinti. Pastabų nei personalui, nei renginukui neturiu. Labai ačiū už puikią pramogą vaikams.
Rosita
Laba diena, Jūsų pravestas renginukas vaikams bei mums, tėveliams, labai patiko. Mergaitės liko sužavėtos. Gaila, kad pasiėmėm kvietimus iš pašto tik gimtadienio išvakarėse tai mergaitėms jau nebeskambinome vakare, kad atsineštų nuotraukas. Mano kolegos susidomėjo tokia gimtadienio tema. Klaipėdoje yra didelė problema surengti vaikui nors kiek kitokį, neįprastą gimtadienį. Taip, kad Jūs turite gerą galimybę pasireikšti, gal sugalvosite ir daugiau temų. Sėkmės Jums.
Sigita
Laba diena, Taip, renginys vaikams patiko, visi skirstėsi pilni įspūdžių J. Man buvo neramu, ar Šnipo gimtadienio tema tinkama mergaitėms, bet joms visoms labai patiko!  Renginio vedėjas Romas mano akimis labai puikiai vaikius užėmė, jiems tikrai buvo įdomu, linksma ir sužinojo tikrai daug įdomių dalykų. Rekomenduosiu ir kitiems šios temos gimtadienį, jei jį ves Romas J.
Daiva
Labai ačiū už šventę. Tiek vaikams, tiek mums labai patiko:)
Violeta
Labas rytas, Vaikams renginys labai patiko! Labai džiaugiuosi! Ačiū Jums labai! Ir oras išsigiedrijo. Manau, kad kovo 17 darysim Generolo gimtadienį.
Dalia
Laba diena. Norėčiau padėkoti už labai įdomų renginį. Renginyje dalyvavo visi klasės berniukai. Ir neribota vaikų fantazija gavo gerą postūmį - sekančią dieną po išklausyto mokymo kurso ir pažymėjimų gavimo naujai iškepti slaptieji agentai nusprendė įgytas žinias pritaikyti praktikoje - slaptos operacijos pabaigoje buvo areštuotos dvi mokytojos. Labai džiaugiuosi, kad išklausytas teorinis kursas nesuteikia Anglijos karalienės leidimo žudyti.... Tikrai sužavėjo renginio vedėjo p. Romo talentas daugiau kaip dvi valandas puikiai valdyti nemažą pasiutusių dešimtmečių auditoriją. Atsižvelgiant į aplinkybes, renginys suorganizuotas labai gerai. Tik, esant galimybei - turbūt daugiau erdves ir laiko, vaikams norėtųsi praktinės neįmanomos misijos su visais atributais ir, žinoma, premija. Tik gal tai jau būtų nebe vaikų žaidimas?... Dar kartą didelis dėkui.
Rūta
Laba diena, Renginukas patiko. Vaikai pamatė įdomių prietaisų. Gal trūko biški vaidybos, energijos kažkokios. Nes buvo vedama labai ramiai, labiau parodant tų prietaisų veikimą. Vaikai pasitaikus kiekvienai progai sprukdavo griauti kavinę :) Bet šiaip visi patenkinti (išskyrus pašalinius kavinės lankytojus ) :) Ačiū
Renata
Vaikams labai patiko, net ir šiandien sūnus išsinešė į mokyklą pažymėjimą, sakė žais šnipus :)) Vedėjai šaunuoliai, labai puikiai bendravo su vaikais. Dar kartą ačiū ir sėkmes visai Jūsų komandai.
Aistra
Mačiau nedaug, bet tai ką mačiau, man patiko. Sūnus sudėtingo charakterio, tad jam retai kas įtinka :) bet kitiems vaikams įspūdžiai liko labai geri, šnipų pažymėjimus vertino ir demonstravo kitiems draugams su dideliu pasididžiavimu. Esu tikra, kad sūnaus draugų tėveliai kreipsis į Jus paslaugų :) Aš pati pakalbėjusi su Romu galvoju apie generolų gimtadienį po metų, bet tą pirmiausia turi nuspręst sūnus. Tikrai neturiu jokių priekaištų, renginukas profesionalus :)
Vaiva
Sveiki, renginys labai patiko, vaikai tik ir pasakojo vienas per kitą, o kiti tėveliai domėjosi jūsų paslaugomis, manau po šio renginio įgijote ir būsimų naujų klientų, labai dėkui jūsų kolektyvui, labai šaunūs vyrukai. Tikrai nei pridėsi, nei atimsi, šiais visuotino tėvelių užimtumo laikais, ir renginys geras, ir tėveliai liko patenkinti. Širdingai dėkui.
Daiva
Aktyviospramogos. © 2007-2011. Visos teisės saugomos.