Susisiekite su mumis:
+370 (659) 00754

Generolo gimtadienis


Pramogas ir puikiai praleistą laiką mes garantuojame! Mūsų tikslas, jog nepakartojamo kariško gimtadienio vaikai nepamirštų labai ilgai, ir kad prisiminimais dalintųsi kaskart susitikę.

Karinių pajėgų generolo gimtadienis - programa:

  • Visus gimtadienio dalyvius suskirstome į dvi komandas. Komandos turi susigalvoti šūkį, bei išsirinkti savo lyderį;
  • Vaikus supažindiname su visa kariškių amunicija, bei tikrais ginklais;
  • Komandomas paskirstomi taikiniai ir šoviniai. Duodama iki 1000 šovinių (šovinių sk. priklauso nuo dalyvių sk.);
  • Surengiamas šaudymo į taikinius turnyras (“Taikliausioji ranka”);
  • Komandoms duodama misija - “Dingusio krovinio paieška”;
  • Apmokome vaikus kaip elgtis kritinėje situacijoje kai komandos narys sužeistas - kaip suteikti pirmąją pagalbą ir kaip nugabenti ligonį į saugią vietą;
  • Poilsio minutės - kariško sauso maisto davinio gaminimas ir valgymas;
  • Atsipūtus komandoms surengiamas kliūčių ruožas;
  • Vakaro užbaigimui - pagarbos atidavimas “vakaro kaltininkui” ir sertifikato įteikimas.

Mes norime, kad Jūsų atžalos gimtadienio vakarėlis būtų nepakartojamas, todėl esame pasiryžę suteikti vakarėliui gausybę linksmybių, užduočių, prizų, bei žinoma, gerą nuotaiką. Adrenalinas, greitis, impulsyvumas, netikėtumas, garantuojamas visą vakarą.

Saugus renginys
Renginio metu, vaikų saugumą prižiūri 2 patyrę instruktoriai. Taip pat visos užduotys, parinktos taip, kad būtų įdomios vaikams ir tuo pačiu būtų maksimaliai saugios.

Kiek kainuoja?

Iki 10 vaikų kainuoja 130 (448,86 litai).
Jei vaikų yra iki 11-15 kaina 145 (500,66 litų).
Jeigu vaikų 16-20 kaina - 160 (552,45 litai).
Rezervuojant laiką imamas 45 € (155,38 litų) avansas.

Akcija: Užsakant gimtadienį sekmadienį taikoma 30 (103,58 litų). nuolaida.

Gimtadienis skirtas 7 - 12 m. vaikams. Gimtadienio trukmė apie 2 val. Organizuojam Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.


+370 659 91566
Generolo gimtadienis
Generolo gimtadienis
Generolo gimtadienis
Generolo gimtadienis
Generolo gimtadienis

Atsiliepimai apie šią pramogą:

SUPER! MUMS LABAI PATIKO,VAIKAS PASAKĖ,KAD TAI BUVO GERIAUSIAS JO GIMTADIENIS! PERSONALAS ATIDIRBO PUIKIAI,AČIŪ!!!
Sveiki, Viskas labai patiko. Vyrukai išties labai taktiški, mandagūs, linksmi ir superiniai. Bijojau kad gali būti per daug vulgaru, bet viskas labai neblogai. Striukės gal galėtų kai kurios būti ilgesnės :)) Kas geriau? Net nežinau, viskas buvo išties puiku. Ačiū Jums!
Labas rytas, Vaikai iki šiol apie renginį kalba, vyrams skauda raumenis - matyt labai nuoširdžiai pakluso komandoms:) Vedėjas - labai tinkamas. Man asmeniškai patiko, kad renginys vyksta "nenulaižytoje" aplinkoje, nėra kičiškų aprangų ir priemonių. Paprasta ir tikra. Žodžiu, tik pirmyn !
Laba diena. Patiko labai. Net savaitę vaikai kalbėjo. Ir visi tėvai įvertinome puikiai vedančiųjų darbą, atrakcijas, pramogas. Pavėsinė pradžioj išgąsdino, bet mes mokame išsisukti ir greitai viskas žibėjo. Daug dalyvavusių susidomėjo, todėl ir toliau jus reklamuosime. Tikimės iki kitų metų sugalvosite dar įdomybių. Sėkmės. Gražios jums vasaros!
Indrė generolo Justo mama
Sveiki, labai patiko renginys, vadovai neblogi, ateityje reikėtų vadovams šiek tiek entuziastingiau vesti, vis tik kareiviška tema :) per geri buvo :))) gal šiek tiek mažiau bombikių arba daugiau ir silpnesnio galingumo (jei tokių yra) ir rungtis su dujokaukėm, kai kuriuos vaikus išgąsdino, gal kitą kart be dujokaukių, su tokiom pat užduotim arba pasiūlyt pasirinkt ar dujokaukę dėtis ar pvz atsitūpus iki medžio eit :) Na tiek mano pamąstymų :) sėkmės darbuojantis, liuks programa mūsų išlepusiems vaikams :)
Rasa P., Kaunas
Sveiki, Renginukas labai patiko ir vaikams ir tėveliams :) Vedantysis buvo labai įdomus vaikams, labai moka užsiimti su jais, viskas buvo tikrai puiku. Kitais metais vaikas sakė šves tokį pat gimtadienį :) tai gal iki kitų metų sugalvosite dar ką nors įdomaus. Dėkojame.
Airida, Klaipėda
Sveiki, Vaikams labai patiko. Ačiū!
Dalia
Laba diena, Ačiū Jums už nuostabų gimtadienį ? Geriausias įvertinimas - visą kelią tiek mano sūnus, tiek jo draugai kalbėjo, kad tai bene geriausias gimtadienis iš visų kada nors buvusių:) Ačiū ir sėkmės Jums!
Almantas
Sveiki, , viskas vyko sklandžiai ir puikiai, personalas šaunus, dėkojam jiems dar kartelį. Tėveliai sužavėti, o vaikai pilni įspūdžių ir labai patenkinti. AČIŪ ir iki kito karto:)
Indrė
Sveiki, Renginys mums patiko ir jokių tokių pastabų dėl jo mes neturime. Vedėjų darbu pilnai patenkinti. Dėl kito karto - kadangi renginio vieta neturi tikslaus adreso, tai aš siūlyčiau arba nubraižyti kokį nors žemėlapį su paaiškinimu, kaip atvykti, arba nurodyti GPRS koordinates, arba ir tą, ir tą. Vieni mūsų svečiai susipainiojo su tais stulpeliais bei metrais ir nuvažiavo vos ne iki Molėtų. Manau, kad su žemėlapiu taip toli nenuvažiuotų :)
Lina
Laba diena, šventė nerealiai patiko. Vaikai euforijoj, jų tėveliai man rašė kad labai patiko šventė. Personalas liuks, žodžiu viskas patiko. Ačiū didelis už gražią šventę.
Jolanta
Sveiki, Aš pati renginyje nedalyvavau, tačiau visi absoliučiai berniukai ir du tėveliai buvo tikrai labai patenkinti ir sužavėti. Ačiū Jums labai, gimtadienis tiesiog pavyko!
Sonata
Sveiki, renginys vaikams tikrai patiko. Ačiū už gerą nuotaiką
Daiva
Patiko ir ypač personalo darbas. Labai norėčiau padėkoti p. Romui už puikų darbą su vaikais. Visos rungtys buvo įdomios, svarbiausia, kad tiko ir patiko pačiai generolei. Buvo vaikų, kurie gal ne tokie aktyvūs, tačiau visi buvo suvaldyti ir sudominti. Ateičiai, įvertinant vaikų amžių, galima įterpti rungčių fizinei ištvermei, pvz bėgti su ekipiruote kokį kilomentrą ar pan. Žodžiu, linkėčiau kuo labiau artinti prie tikrų karinių pratybų, ypač vyresniems vaikams. Mūsų šventė buvo smagi, generolės garbės raštas kabo matomiausioje vietoje. Su kareivio maisto davinio likučiais šiandien išvyko į klasės ekskursiją? Dėkui ir kuo geriausios sėkmės.
Rasa
Sveiki, renginys “Generolo gimtadienis” vaikams patiko. Dėkojame renginio vedėjams Tomui ir Domui, kad skyrė vaikams daug dėmesio. Siūlyčiau karts nuo karto atnaujinti programą, kadangi vaikai šiais laikais dalyvauja daugelyje gimtadienių, vieni iš kitų susižino kas bus ir tada jau nebūna siurprizo. Aišku kiekviena naujovė reikalauja investicijų, tačiau manau jauniems ir kūribingiems žmonėms įmanoma sugalvoti ką nors naujo ir be didelių investicijų. Per mūsų renginį labai lijo lietus, tačiau buvo pavėsinė, kurioje “kariniai apmokymai tęsėsi” ir tai išgelbėjo padėtį, nes jeigu nebūtų kur pasislėpti būtų liūdniau...Dar vienas pasiūlymas turėti visada planą “B” : tai yra renginio vedėjai turėtų būti pasiruošę ir kažkam panašaus į viktoriną: sugalvoti klausimų iš karinio parengimo, iš šių dienų aktualijų (pvz. kur šiuo metu vyksta pasaulyje karas, koks garsiausias visų laikų karvedys ir t.t.) tokiam atvejui kaip lietus ar lėtesnių vaikų grupei, ar tokiai grupei vaikų, kurie nori sužinoti daugiau teorijos. Norėčiau padėkoti už puikią organizacinę pusę: žinių iš Jūsų pasiekiamumą,punktualumą, pažadų tesėjimą. Jūsų organizuojamą renginį tikrai rekomenduočiau tėvams, kurie nori šaunaus gimtadienio vaikams.
Giedrė
Labai ačiū, vaikai liko labai patenkinti.
Gintas
Sveiki, ačiū už renginuką, mums patiko tikrai jūsų pravesta programa. Man kaip aš įsivaizdavau, gal trūkumas buvo tai kad mažai judesio vaikams, bet manau tai tik dėl netikusių oro salygų:) bet vaikai tai sužavėti jie nieko negalejo pasakyti kas buvo netaip:)
Daiva
Laba diena, taip vaikams labai patiko. Vaikai sako, kad galėtų būti daugiau "misijų" patiko su "žemėlapių" ieškoti maisto davinio, tad galima ir daugiau kažko paieškoti (pvz., kad ir pačios palapinės - galima surast ir tik paskui statyti). Neišgasdino net sniegas. Dėl tėvų - būtų smagu, kad aikštelėje būtų įrengtas bent stalas su suolais - vasarą smagu ir ant žolytes pasėdėti, o žiemą? Tad teko savo stalą atsivežti, bent kad tortą ir arbatą būtų galima pasidėti. Šiaip buvo šaunu. Ačiū.
Neringa
Sveiki, ačiū už nuostabų renginį:) Nors mūsų "kariautojai" gal kiek per jauni buvo tokiam renginiui, bet viskas pavyko puikiai. Jau žinom, kad yra norinčių iš buvusių "eilinių" švęst taip pat savo gimtadienius:) Tikriausiai, tai ir yra viso o įvertinimas:) Vedėjai šaunūs ir puikiai susitvarkė su šešiamečių gvardija:) Tik, kad vienas iš generolų kiek viską per rimtai priėmė-išsigando dūmų rungties, bet tai atleistina dėl generolo amžiaus:)
S.
Renginys patiko, vaikams liko smagių įspūdžių. Pasak sukaktuvininko, toks gimtadienio šventimas įdomesnis, nei ankstesni (boulingai, Čili-picos, kartingai ir pan.). Vedėjai profesionalūs, sukuria tikrovišką emocinę atmosferą, nėra per daug "minkšti", bet kartu ir "neperkrauna" vaikų stresu.
Eduardas
Renginys labai patiko. Vaikai laimingi ir pilni įspūdžių. Vedėjai super, šaunus bendravimas su vaikais. Dar kartą vedėjams AČIŪ.
J.
Renginys buvo superinis! Bent jau vaikų akimis! Labai patiko, kad vedėjas skambino ir teiravosi ar vaikučiai nesušals, kiek jiems metukų, ar negazdina tą sekmadieni vykusi audra Klaipėdoje..  Renginio metu stebino profesionalus priėjimas prie vaikų iš jų vaikiškos puses, tačiau negazdinanti kareiviška vedėjo išvaizda.  Puikiai įtraukė tiek mergaites, tiek berniukus, esame dėkingi, AČIŪ nuo visų dalyvių.  PS: vedėjo TAXI automobilis truputi gadino jo kareivišką reputaciją :)
Sandra
Sveiki, Renginukas labai patiko. Personalas – puikus ir mielas. Labai lengvai rado kalbą ir su vaikais, ir su tėvais. Puikiai valdė visą vaikų „karinį būrį“. Super. Galiu tik paprašyti, kad dar kartą perduotumėte jiems ačiū ir nuoširdžiausius linkėjimus :). Sužavėtos liko net dalyvavusios mergaitės, kurios tikrai labai mergaitiškos ir bijojau, kad joms gali toks kariškas renginys nepatikti :). Tad linkiu gyvuoti ir tausoti savo kolegas vedančiuosius :)
Silvija
Laba diena, Renginukas patiko, vedantysis buvo tikrai malonus, vaikams patiko :) Kas galėtų būti geriau net nežinau, viskas liuks. Kitais metais jei bus nauju rungčiu ir temų, norėsim pakartoti :)
Viktorija
Sveiki, Labai aptiko. Vaikai sužavėti. Tėvai patenkinti - dvi valandas vedėjai išlaikė pilną vaikų dėmesį.
Eglė
Ačiū, labai smagus renginukas, tobulumui ribų nėra:-))), manau, kad "generolai" patys mato ką gali sugalvoti dar "crazyškiau" Ačiū, ačiū, vaikams labai patiko.
Dairona
Ačiū labai, renginys tikrai patiko, vaikai dalinosi įspūdžiais visos kelionės namo metu. Įvertino, kad gimtadienis tikrai buvo įdomus ir neįprastas, jiems viskas buvo nauja, ypač patiko, kad davė daug pašaudyti iš skirtingų tipų ginklų. Personalo darbą vertiname puikiai, visa laiką kontroliavo situaciją, viskas buvo daroma greitai, gerai aiškinama.
Ana
Laba, renginys tikrai patiko, oras buvo puikus. tiek vaikai, tiek tėvai liko tikrai sužavėti. Tik aš paskui prisiminiau, kad buvome taręsi, kad bus vaikams sausas kareiviškas davinys, o tėvai galės virtis kareivišką košę. taip ir dariau- košę viriau, tačiau vaikams sauso davinio nebedavė. Ir šiaip dar vienas kaip pasiūlymas jums būtų toks: tie vyrukai, kurie veda renginį puikiai pasiruošę ir priekaištų jiems neturiu, tačiau gal galėtų kalbėti garsiau, nes kareiviai garsiai kalba, o jie kalbėjo pakankamai tyliai. tada vaikams būtų dar artimiau kareiviškas gyvenimas. O šiaip tikrai daugiau priekaištų neturiu. Tikrai likome visi patenkinti. P.S. ko gero būsiu padariusi jums reklamą, nes jau keli vaikai žada savo gimtadienius irgi tokius daryti. :)
G.
Laba diena, Labai patiko renginukas , sūnus labai džiaugėsi. Romas ir jo pagalbininkas dirbo puikiai ir su gera nuotaika . Sėkmės jums!
Manto mama Jolanta
Laba diena. Renginukas nuostabus. Vedėjai fantastiški. Šiandien visą dieną skambina vakar gimtadienio šventėje dalyvavę vaikai ir sako, kad šventė buvo „žiauriai.......žiauriai faina. It‘s cool“:))))) Manau, kad tokie vaikų žodžiai yra geriausias įvertinimas :)))))))) O šventės Generolas iki šiol negali atsigauti ir tikisi, kad kitais metais sudalyvaus generalisimuso vaidmenyje :)))))))))))))))) Be to, mamai (t.y. man) ir šventę stebėjusiems tėčiams irgi žiauriai....žiauriai patiko :))) Ačiū labai. Tikiuosi dar daug švenčių švęsime kartu :))))) Geros dienos ir daug naujų kūrybingų minčių.
Marina
Sveiki. Viskas buvo labai šaunu. Vaikams įspūdžių tikrai pakako. Tik renginio vieta galėtų būti artimesne renginio idėjai.
Vaidas
Sveiki, renginukas patiko labai, visiems labai patiko. Nemanau , kad galima būtų padaryti ką nors geriau, programa sudėliota idealiai! Laikas prabėgo greitai, įdomiai, labai naudingai ir linksmai:) Ačiū Jums dar kartą :)
Gražina
Sveiki, vaikams renginys tikrai patiko, Jūsų darbuotojai tikrai moka patraukti vaikų dėmesį ir juos sudominti. Na gal galėtų trukti šiek tiek daugiau laiko pats renginys, o šiaip viskas labai gerai. Ačiū Jums.
Mama
Mums renginukas labai patiko, o vaikai įspūdžiais dalinasi iki šiol. Ačiū.
Daiva
Laba. Viskas buvo fantastiškai gerai ir įdomiai. Ačiū labai.Pageidavimų nėra,viskas tobula.
Božena
Renginys pavyko puikiai, vaikai dar ilgai dalinosi įspūdžiais. Vedantieji pavyzdingai sutramdė bešposaujančius devynmečius, kurie vėliau jų komandų klausė ir paklusniai jas vykdė net nesiginčydami !!!!! Labiausiai vaikams patiko šaudymas į taikinį. Ka daryti dar geriau? Viskas buvo atlikta puikiai. Gal tik vienas pasiūlymas. Jei važiuojate į kliento namus pas vaikus - jiems įspūdinga būtų, jei atvažiuotumėte su "karine technika", t.y. su kokia nors karine mašina. Labai ačiū vedantiesiems už puikiai pravestą renginį.
Vaida
Ačiū už šaunų šaunų gimtadienį! Jei trumpai - vaikai laimingi, tėvai patenkinti. Superiniai vadovai - ir sugebantys kariškai sudrausminti, ir šilti, supratingi, paskatinantys, palaikantys. Dar syk - ačiū vadovams Linui ir Broliui :)! Ir ačiū organizatoriams. Dideliausios jums sėkmės ir toliau džiuginant vaikus.
"Generolo" Tauriaus Augusto mama
Patiko renginukas; ir vedėjai labai geri. Viskas praėjo puikiai, vaikams labai patiko.
Arūnas
Labai smagus renginukas, galiu pacituoti vaiku žodžius: „tai geriausia ekskursija..“ arba „...ar kitais metais čia atvažiuosime?“ Man atrodo čia geriausias įvertinimas. Personalas puikus. Rekomenduosiu kolegėms. Ačiū!
Elžbieta
Renginys vaikams patiko, tik įsivaizdavo daugiau bus kareiviškos atributikos ir aplinkos, bet šiaip patiko.
Vaida
Visiems viskas labai patiko. Vaikai iš anksto nežinojo, kur važiuoja, tai manau įspūdis nerealus buvo. Personalas šaunus. Tik pagainioti juos stipriau reikėjo.:)
Jolanta
Ačiū už labai smagų gimtadienį vaikams. Maniškis tik apie buvusį gimtadienį ir šneka paskutinias 2 dienas. Ačiū vyrai!
Tomas
Sveiki, Vaikai labai patenkinti, daug įspūdžių. Ignas bent jau sake kad tai geriausias gimtadienis iki šiol buvęs. Viskas labai gerai. Dėkui, Kreipsimės dėl sekančių renginių,
Ramūnas
Sveiki, Renginys labai labai patiko, super! Šaunūs vedėjai, vaikai buvo labai sudominti ir praleido tikrai smagias ir įspūdžių pilnas 2 valandas :) Ačiū . Dabar lauksim ir ŠNIPŲ vakarėlio Kaune :)
Mindaugas
Gimtadienis buvo labai super! Patiko visiems vaikams, kai kurios mergaitės nenorėjo dalyvauti tokiame, sakyčiau labiau berniukams skirtame gimtadienyje, bet ir joms labai patiko ir tikrai nesigailėjo atvykusios. Labai puikus, išskirtinis renginukas. Personalo darbą vertinam puikiai, nes kitaip nebūtų pavykęs gimtadienis, o jis tikrai pavyko. Vaikams labai patiko ir paliko didelį įspūdį. Tikrai rekomenduočiau tokį renginį ir kitiems, būtent dėl jo išskirtinumo.
Petras
Aktyviospramogos. © 2007-2011. Visos teisės saugomos.