Susisiekite su mumis:
+370 (659) 00754

Jūrų mūšis


Jei ieškote būdų kaip turiningai, neįprastai praleisti laisvalaikį ir tuo pačiu sustiprinti kolektyvo dvasią? Turime jums unikalų pasiūlymą - žaidimą „Jūrų mūšis“. 

Kiekvienos įmonės vadovas ieško to stebuklingo recepto, kaip pagerinti įmonės kolektyvo santykius, suartinti kolegas ir tuo pačiu juos motyvuoti bei paskatinti. Geriausias sprendimas - bendra išvyka į gamtą ir „Jūrų mūšis“. Tai yra būtent toks žaidimas, kuris padės jūsų įmonėms darbuotojams užmegzti šiltesnius santykius, kai kuriems – atsiskleisti, taip pat atsipalaiduoti ir pasikrauti teigiamų emocijų. Juk bendras tikslas ir gera nuotaika labiausiai motyvuoja ir suartina kolegas. 

Žaidimo eiga: 

Įmonės kolektyvas pasiskirsto į komandas. Kiekviena komanda pasigamina po 10 didelių popierinių laivų. Priešo laivai atakuojami dideliais balionais, pripildytais vandens. Kuri komanda taikliausia? Kuris komandos narys geriausias strategas? Skrendančios vandens bombos, skęstantys laivai, tyškantys vandens purslai, šypsenos veiduose - geri įspūdžiai garantuoti! 

Beje, nepamirškite su savimi į žaidimą pasiimti ir merginų! Nes jūsų laukia papildomas raundas - „Vyrai prieš moteris“! Mūšio eiga dramatiškai keičiasi, kuris iš jų taiklesnis? Juk jūs nebijote sušlapti?... 

Žaidimą galite užsisakyti didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune. Taip pat siunčiame ir į kitus miestus! 

Žaidimo įkainiai: 

1 dienai: 58 (200,26 litai) + PVM. 
Savaitgaliui: 80 (276,22 litai) + PVM.

Užsakius žaidimą gaunate: 

Žaidimo „Jūrų mūšis“ scenarijų. 
Nuomojamą balionų katapultą, kuria galėsite triuškinti priešininkus. 
Šaunų prizą, kuris atiteks nugalėtojams! 

Prieš rengdami žaidimą susisiekite su mumis telefonu iš anksto dėl žaidimo rezervavimo pageidaujamai dienai.


juru-musis
Aktyviospramogos. © 2007-2011. Visos teisės saugomos.