Susisiekite su mumis:
+370 (659) 00754

Apie mus


Kaip įsivaizduojate žmones, kurie kuria gerą nuotaiką? Ar tinginiai ir nuobodos gali surengti gerą šventę? Ne! Ne! Ir dar kartą NE! Todėl mūsų komandoje nėra nei tinginių, nei nuobodų, nei pesimistų, nei verksnių. Mes esame nuobodulio naikintojai, linksmybių skleidėjai. T.y tie kuria gerą nuotaiką, rengia geras šventes ir leidžia kitiems patirti kas yra TIKRA ŠVENTĖ. 

Suprantama, jums smalsu kas mes? Bet jūs gi nesitikite čia pamatyti išsamių CV, dokumentinių foto su pareigų pavadinimu po jomis... Tai būtų nuobodu ir neatspindėtų mūsų tikrosios prigimties. Geriausias mūsų CV yra klientų apsiliepimai, kuriuos galite paskaityti prie kiekvieno mūsų organizuojamo renginuko aprašymo. Paskaitykite kelis ir mums jau nebereikės bandyti jus įtikinti jog iš tikrųjų mes: 

  • jauni 
  • energingi, 
  • sumanūs, 
  • originalūs. 


Mes taip pat nesame pagyrūnai, todėl nekursime ilgų rašiniėlių apie tai kokie šaunūs esame. Tačiau paminėsime jog mūsų kompanijoje yra daug kūrybingų žmonių, aktorių ir vadybininkų. Mūsų visų bendras tikslas kurti nepamirštamas šventes! Mes atrenkame ir siūlome savo bei partnerių išskirtines pramogos kurios gali būti įvertintos kaip: 

  • kerinčios, 
  • žaismingos, 
  • originalios, 
  • gniaužiančios kvapą. 


Kitokių renginių mums neleidžia siūlyti sąžinė, principai ir džiaugsmo kodeksas. Geriausias atlyginimas – matyti besišypsančius švenčių dalyvius. Norime jog šypsenos ir po renginio ilgai neblėstų, o smagūs prisiminimai dar nekartą verstų dalyvius kvatoti susėdus prie kavos puodelio. 

Esame suorganizavę daugybe bernvakarių, mergvakarių bei gimtadienio švenčių. Švenčių organizavimas yra ne tik mūsų darbas, tai tapo ir mūsų gyvenimo būdu. Tad apie mus galite išgirsti ir tarp kolegų, draugų, giminių. Paskaitinėkite atsiliepimus, peržvelkite nuotrauaks iš renginių, paklausinėkite pažįstamų, įsitikinkite jog nemeluojame sakydami jog mūsų šventės paliks neišdildomą įspūdį visam gyvenimui! 

O tuomet – kelkit telefono ragą ir skambinkite. Rezervuokite norimą pramogą ir mes pasirūpinsime visais organizaciniais rūpesčiais. Jums beliks tik... mėgautis nepakartojama švente! 


aktyvios_pramogos_apiemus
Aktyviospramogos. © 2007-2011. Visos teisės saugomos.