Susisiekite su mumis:
+370 (659) 00754

Kokybės politika


AktyviosPramogos.lt vizija yra: „Tapti  aktyvių pramogų organizavimo lyderiais Lietuvoje.“

Mūsų komanda tiki, kad sėkminga veikla įmanoma tik teikiant kokybiškas paslaugas ir patenkinant bei viršijant klientų lūkesčius. Todėl didelį dėmesį skiriame klientų atsiliepimams ir pastaboms. Po renginuko visuomet prašome klientų įvertinti mūsų paslaugas trumpa anketa.

Džiaugiamės galėdami pasigirti gaunantys daugiausia teigiamus atsiliepimus. Žinoma kartais gauname ir “pipirų”. Labai vertiname visas pastabas bei pasiūlymus dėl kokybės, scenarijaus ar tiesiog komentarus kaip patobulinti mūsų paslaugas. Nuolatos atsižvelgiame į klientų atsiliepimus ir keičiame, tobuliname savo teikiamas paslaugas. Tad bendravimas su klientais, atsižvelgimas į klientų nuomonę leidžia mums tobulėti, augti ir būti tikriems, jog siūlome geras ir įsimintinas pramogas.

Vykdydami tokią kokybės politiką, keliame savo teikiamų paslaugų kokybę. Remiantis klientų atsiliepimais, atrinkome ir nuo 2011 birželio siūlome tik klientų manymu geriausius ir populiariausius renginius. Mūsų tikslas ne renginių kiekybė, o kokybė!

Klientų atsiliepimus apie kiekvieną renginį galite matyti prie renginių aprašymų. Nuoširdžiai prašome ir Jūsų nepasididžiuoti ir brūkštelėti žodelį el.paštu su savo atsiliepimais ar komentarais. Būsime labai dėkingi!


aktyvios_pramogos_kokybe
Aktyviospramogos. © 2007-2011. Visos teisės saugomos.