Susisiekite su mumis:
+370 (659) 00754

Dažasvydis Vilniuje


Aprašymas
Kviečiame pas mus atvyktį į dažasvydį.

Kodėl mes?
* Geros nerasojančios kaukės dvigubais stiklais.
* Natūrali ir saugi aikštelė įrengta miške
* Gera paslaugų kokybė(po kiekvieno renginio siunčiame klientams anketą)
* Mūsų žaidimai vyksta su dūmų granatomis ir sprogimais(tai jau įskaičiuota į kainą)


Kur yra mūsų aikštelė?
Aikštelė yra apie 20 km nuo Vilniaus centro. Taip pat važiuojant link jos yra keli ežerai, kuriuose galėsite išsimaudyti po aistringos kovos, bei gera kaukazietiška kavinė, kurioje galėsite sustoti aptarti įspūdingų kovų.

Kiek kainuoja?
Kaina dalyviui su 200 šovinių - 15 (51,79 litas).
Kaina dalyviui su 500 šovinių - 23 (79,41 litai).
Mažiausia grupė 10 žmonių.

Kaip užsakyti?
Galite užsakyti telefonu +370 659 00754, arba dar geriau užpildykite pasiteiravimo formą ir mes su jumis greitai susisieksime.


+370 659 00754
dazasvydis-vilniuje
dazasvydis-vilniuje
dazasvydis-vilniuje
dazasvydis-vilniuje
dazasvydis-vilniuje
dazasvydis-vilniuje
dazasvydis-vilniuje
dazasvydis-vilniuje

Atsiliepimai apie šią pramogą:

Laba diena, Dėkojame, dažasvydis vaikams labai patiko :) Pastabų neturime. Sėkmės.
Vilija
Sveiki, Vaikinai dažasvydžiu labai patenkinti, viskas buvo super. Mums net liko balionų su vandeniu, kuriuos paliko "apsiverkę" vaikinai iš bernvakario. Tik, deja nesurinkom 8 žmonių, žaidė tik penkiese ir būtų malonu jeigu Jūsų vaikinukai "nežaidusių" kulkas būtų iškarto padalinę vaikinams kurie žaidė. Nes mes kaip organizatoriai pačio dažasvydžio už kitus asmenis kuriuos jums įsipareigojom apmokėjom patys, ačiū žinoma, kad vieną žmogų mums leido neapmokėti :) Bet kai mums merginoms davė šaudyt į gyvus taikinius (mūsų pačių vaikinus), mes taip įsismaginom, kad tos kulkos mums būtų labai "pamaloninusios" :))) Bet kokiu atveju Jus rekomenduosim ir patys kreipsimės, tik susitikus viską derinsim prieš žaidimą :) Gero Jums darbo :)
Renata Leila
Renginys labai patiko. Nieko keisti nereikia. Ateičiai visada patrauklios būtų dar didesnės nuolaidos šoviniams. Tada tikrai lankytumėmės dažniau. Ačiū.
Gintaras
1. Kaip vertinate įvykusį renginį? Įspudžių buvo daugiau nei tikėjomes 2. Jūsų nuomonė apie inventoriaus kokybę: Veikė be priekaištų 3. Kaip vertinate personalo darbą? Dirbo labai gerai
Linas L.
Laba, Viskas gavosi gerai, patiko ir programa, ir vieta. Vedėjas irgi matosi linksmų plaučių, kas padėjo išlaikyt gerą renginio nuotaiką. Kažkokių trūkumų ištikrųjų kaip ir nepastebėjau. :)
Pranas
Aktyviospramogos. © 2007-2011. Visos teisės saugomos.