Susisiekite su mumis:
+370 (659) 00754

Mes vis dar dirbame!


Mus pasiekė jūsų susirūpinimo kupinos žinutės „ar dar dirbate?“, „ar gyvi?“, „ar aktyvūs?“. Džiaugiamės, kad mumis rūpinatės, mielieji! Ir informuojame, jog mūsų nepakirto karščiai, uodai ir kitos stichinės nelaimės. Mes dirbame! Ir dirbsime! 

Viliamės jog atkreipėte dėmesį į mūsų triūsą - atsinaujinusią svetainę. Patinka? Laukiame komentarų, pastebėjimų ir nuomonių. Juk stengiamės, kad būtų patogiau. Tikimės ne veltui. O tuo tarpu atraitoję rankoves rašome, pildome naująjį tinklalapį informacija apie naujas Jūsų laukiančias pramogas. Tad kaskart užsukę pamatysite vis naujų pasiūlymų. Tikimės jūs pasirengę įspūdžių kupinai vasarai ir aktyvioms pramogoms?! 

Kadangi, esame numatę Jums daug daug daug daug įvairiausių pramogų, tai nespėjame suktis ir ne viskas dar yra mūsų naujajame tinklalapyje. Todėl drąsiai kelkite telefono ragą ir skambinkite – mūsų balsinga sekretorė papasakos Jums viską apie tai kaip galima aktyviai praleisti laiką. Laukiame skambučio! Ir linkime smagaus laiko - neleiskite vasarai prabėgti veltui. 


Aktyviospramogos. © 2007-2011. Visos teisės saugomos.