Susisiekite su mumis:
+370 (659) 00754

Mergvakaris Statybose


Paverskite savo mergvakarį nepamirštamu kartu su statybininkų brigada!

Jūsų lauks nerealiai seksualūs statybininkų profesijos atstovai, pasipuošę meniškai dažais pataškytais kostiumais, madingais akinukais bei apsiginklavę pagrindiniais, gyvybiškai svarbiais statybininkui įrankiais ir „bananais“ – kad apsaugotų statybines medžiagas nuo vagių. Beje vagį, mielosios, reikės pačioms sugauti :)

Jums paruoštos tiesiog iš koto verčiančios užduotys nuo sienos dažymo iki statybos objektų tikrinimo. Be abejo neišvengsite kabinėjimosi bei pačių kiečiausių statybininkų bajerių.

Tikimės esate geros fizinės būklės, nes nuo šio patikrinimo tikrai neišsisuksite, juk statybininkas turi būti pakankamai tvirtas, kad atlaikytų bet kokią plytų krušą. Taip pat įvertinsime ir Jūsų meninius gabumus – turėsite atstatyti sudaužytą graikšką statulą. Koks gi statybininkas, jei neturi meniniko gyslelės – sieną gražiai „nutapyti“ taip pat reikia sugebėti. Maža to – išmoksite pasigaminti „prabangius“ statybininkų priešpiečius.

Išdykusi komanda neleis nuobodžiauti, apipils Jus dėmesiu, išmokys įvairiausių statybininkų gudrybių, išmoksite netgi jų kalbą :)

Kviečiame tapti šios šaunios statybininkų brigados narėmis, o po šio vakrėlio ne tik vinį į sieną pačios mokėsite įkalti – dar daugiau – vyro Jums tokiems darbams tikrai neprireiks :)))

Vakarėlis vyksta mūsų kavinėje, arba jūsų patalpose apie 2 val. Galima papildomai užsakinėti gėrimus, maistą ir kt. Taip pat atsinešti savo necenzūruotos formos tortuką :)

Kaina:

Iki 10 merginų: 150 (517,92 litų).
Iki 15 merginų: 180 (621,50 litas).
15 ir daugiau: 210 (725,09 litai).

Užsakant renginį, imamas 50  (172,64 litų). avansas, kuris negrąžinamas, jei atsisakoma mergvakario.


+370 659 00754
Mergvakaris statybose
Mergvakaris statybose
Mergvakaris statybose

Atsiliepimai apie šią pramogą:

Sveiki, Viskas buvo šaunu, ir dalyvavusioms merginoms patiko. Ir būsimajai jaunajai labai patiko. Vienintelis dalykas, kad buvo baisoka palikti būsimą jaunąją, kad kas kiti nenuvežtų...:)
Ernesta
Sveiki, patiko labai visoms panelėms, nusiskundimų ir priekaištų jokių neturim. Džiaugiamės, kad turėjom tokį mergvakarį ir kad yra rengiami/organizuojami tokie renginiai, kad galima nusisamdyti tokius šaunius vaikinukus :)
Renginio dalyvė
Aktyviospramogos. © 2007-2011. Visos teisės saugomos.