Susisiekite su mumis:
+370 (659) 00754

Mergvakaris Armijoje


Aktyvaus mergvakario programa
(Trukmė 2 val.)

Jaunosios pagrobimas
“Armijos vyrukai“ su karine apranga, kaukėmis, šaudydami garsinėmis kulkomis, bei naudodami dūmus pagrobia iš Jūsų jaunają.

Ekstremalus pasivažinėjimas
(Trukmė ~10 min.)
Pagrobus jaunają, vyrams tenka sprukti. Todėl jaunajai nusimato ekstremalus, bet saugus pasivažinėjimas su jais.

Jaunosios pasirodymas draugėms
Po pagrobimo jaunoji kitoms dalyvėms pademonstruos nedidelį vaidinimą. Jo metu, draugių veiduose spindi šypsenos iki ausų.

Užduotys visoms dalyvėms:

  • Šaudymas į taikinius su Kalašnikovo kopija;
  • Sauso kariško maisto gaminimo subtilybės;
  • Pirmosios pagalbos suteikimas “kietam armijos vyrukui”;
  • Kareiviškas makijažas, kareiviški švarkai, bei rikiuočių mokymasis
  • Keletas rungčių su erotikos elementais
  • Greičio estafetės, tarp 2 merginų komandų
  • Taip pat paruošiame mergvakario priesaiką ir certifikatą;

O taip pat ir kitos linksmos užduotys, kurių neatskleisime čia, kad vakaro metu būtų daug siurprizų, geros nuotaikos, šypsenų ir nerealių prisiminimų visam gyvenimui.

Mergaites atvykdamos pas mus pasiimkite fotokameras, renginio metu bus tikrai „karštų kadrų“. Po 20 metų, kartu susirinkusios, turėsite ką prisiminti vartydamos fotoalbumą ir prisimindamos mergvakario linksmybes.

Ar verta rinktis armijos vyrus?
Užsakydamos programą iš mūsų, merginos, paprastai sutaupo daug laiko, nervų ir gauna išbandytą, linksmą, pilną netikėtumų, adrenalino ir geros nuotaikos renginį. Taip pat mūsų renginys pasižymi aukšta kokybe, bei puikiais klienčių atsiliepimais. Žinome tai, nes po kiekvieno renginio siunčiame merginoms anketą prašydami įvertinti mūsų paslaugas.

Kiek kainuoja?

iki 7 merginų: 150 (517,92 litų).
8 merginos: 160 (552,45 litai).
9  merginų: 170 (586,98 litai).
10  merginų: 180 (621,50 litas).
11 - 12 merginų: 190 (656,03 litai).
13 - 14 merginų: 200 (690,56 litų).
15 - 16 merginų: 210 (725,09 litai).
17 - 20 merginų: 220 (759,62 litai).

Merginų skaičius turi būti patikslintas 3 dienos iki renginio. Vėliau jei merginų sumažėja, renginio kaina nėra mažinama.

Užsakant renginį, imamas 50  (172,64 litų) avansas, kuris negrąžinamas, jei atsisakoma mergvakario.

Merginų skaičius parašytas su jaunaja.

Organizuojame Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Kartais jeigu esam laisvesni, galime atvažiuoti ir į kitus miestus primokant papildomai už kurą.

Norėdami užsakyti, ar pasiteirauti, prašau pasirinkite miestą, ir užpildykite pasiteiravimo formą.,


+370 659 00754
Mergvakaris armijoje
Mergvakaris armijoje
Mergvakaris armijoje
Mergvakaris armijoje

Atsiliepimai apie šią pramogą:

Sveiki, Renginys labai patiko, jaunoji liko sužavėta:)
Sveiki, Renginys buvo superinis, iš visos scenarijaus šita dalis istrigo labiausiai :) Vaikinukai buvo superiniai, pravedė šauniai ir padarė viską ką galėjo. 10 balų iš 10. didelis ačiū :) <
Sveiki, labai patiko renginukas. Būsimoji Jaunoji, taip pat liko patenkinta. Užsakymas renginiui vyko operatyviai. Patiko ir berniukai - vedantieji. Žodžiu viskas super :) gal dėl to, kad visos pirmą kartą tokiame dalyvavome, neturime su kuo sulyginti. Manau, kaina tikrai atitinka Jūsų suteiktas paslaugas. Pasisekė ir su oru, tai džiaugemės vykstančiu renginiu lauke. Tačiau, jei nebūtų taip pasisekę, manau, turėtų būti atsarginis variantas "po stogu".
Laba diena, ačiū labai patiko ir labai džiaugiamės pasirinkusios šią pramogą. Galbūt estafetė galėtų būti ne viena, nes iš ties buvo smagu varžytis su merginom, trūko žadėtų fakelų, bet berniukai tiesiog minėjo, jog patys pamiršo juos pasiimti ir labai malonu, kad turėjo apsaugą nuo uodų. Ačiū labai !
Laba, viskas praėjo puikiai. Jokių nesklandumų nebuvo, personalas atidirbo labai gerai. Ačiū už puikų mergvakarį ;)
Laba diena, Labai dėkui už tikrai gerai organizuotą darbą :) mūsų Jaunajai paliko didelį įspūdį manau dar ilgam ;) Dėkui! Sėkmės Jums, manau dar nesykį susisieksim :)
Sveiki! Renginys labai patiko, tiek personalo darbas, tiek scenarijus be priekaištų! Didelis dėkui už gerą laiką!
Sigita Pusinskaite
Laba, viskas praėjo puikiai. Jokių nesklandumų nebuvo, personalas atidirbo labai gerai. Ačiū už puikų mergvakarį ;)
Astė
Sveiki, renginukas iš tikrųjų užskaitytas :) labai smagu ir linksma. Svarbiausia, kad būsima nuotaka buvo labai patenkinta. Brolių darbas vertinamas 10 :) Daryti geriau neįmanoma. :) Visos labai dėkojame Jums
Sveiki, renginys labai patiko, netgi pranoko mūsų lūkesčius, personalas puikiai atliko savo darbą, programa taipogi buvo puiki, užduotys nebuvo banalios, netgi labai įdomios ir visai netikėtos, visos buvom patenkintos ir nuotaka tikrai turės ką atsiminti. Galiu tik tiek pasakyti, kad viskas buvo TOBULA, ačiū jūsų komandai už nepamirštamą mergvakarį ! :)
Sveiki, Renginukas patiko visom panelėms, visos liko nustebintos ir dar dabar susitikusios su juoku prisimename:) Personalo darbą vertiname 10/10 viskas vyko be jokių nesklandumų. Iš mūsų pusės klaidų nei viena nepastebėjom,vyrukai labai malonūs ir linksmi:) rekomenduosim draugėm, o gal ir pačios dar kada užsisakysim kokį renginuką iš Jūsų:)Ačiū dar kartą:)
Sveiki, renginys tikrai labai patiko visoms mergaitėms, daug linksmų rungčių ir niekas neatrodė banalu :) Net sustabdymas ir pagrobimas buvo nesuvaidintas ekstremalus ir netikėtas, tiek mums, tiek patiems renginio vedėjams :) del ryšio nebuvimo nepavyko paskutinę minutę susisiekti ir pranešti, kad mes artėjam link nurodytos vietos, tad vaikinams teko improvizuoti, mus vytis ir užblokuoti mašiną, tad buvo viskas labai šaunu :) Ačiū Tomui ir Gediminui "BROLIUKAMS". Jų darbą vertiname puikiai. Ir būtinai rekomenduosime kitoms mergaitėms. Ateityje rekomenduočiau įtraukti dar ir šliaužimo rungtį, arba įklampinti mergaites į kokį purvą sulig keliais? Sėkmės jums, manau kad ateityje dar tikrai susisieksim :)
Simona
Labai patiko:) Jaunoji labai labai patenkinta liko:) Beje, vaikinukai labai šaunus:)
Giedrė, Vilnius
Sveiki, ačiū, renginukas visoms merginoms LABAI patiko, vis dar žiūrim filmuotą medžiagą:) Smagu ir malonu, vyrukai tikrai šaunūs, ypač patiko jų griežtumas!!!:D Tik galėjo truputį daugiau užduočių būti, ankstokai baigėm:) Ačiū Jums! Kitą kartą būtinai vėl kreipsimės;)
Irma S.
Sveiki, taip patiko, vyrukai šauniai susitvarkė, kitoms merginoms pritrūko šiek tiek veiksmo ir daugiau vyrukų bet iš esmės viskas super, gerai praleidome laiką. Dėkojame Jums :)
Julija K. Vilnius
Labukas, Panelėm labai patiko berniukų užimtumas :) Mane pačią šiek tiek nuvylė, kad buvo tik du vaikinai, nes pas mano drauge buvo trys. Pasitaisimui galėčiau pasiūlyti kareivukams būti griežtesniems, daugiau bauduoti :) ir ilgai nelaukti kol panos išsikikens. Daugiau įtampos... Ačiū visiems už gerą vakarą, praleistą ir pratęstą laiką ;)
Aušra B.
Taip, renginys labai patiko! Šaunūs vyrai, rūpinosi, kad uodai nepultų, nemušė, truputį pakankino, bet padėjo kai negalėjom kažko atlikti, puikiai pravedė apmokymus su šautuvu ir kareivišku maistu. Elgėsi džentelmeniškai ir paslaugiai (kiek leido jų statusas). Truputį susigadino pradžia, nes jaunoji užmatė juos, bet čia ir mūsų kaltė, nes pasakėm, kad vėluosim... Šiaip viskas super, tik galėjo duoti daugiau palakstyti. Tikrai nuotaikingai ir linksmai viską pravedė ;) Dėkingos!
Lina, Vilnius
Laba diena, Labai viskas patiko ir vyrukai pasirodė super. O svarbiausia jaunoji liko nustebinta ir sužavėta, šito jinai per savo mergvakarį tikrai nesitikėjo. Įspūdžių užteko visam likusiam vakarui ;) O dar geriau, tai net nežinau, gal kliūčių ruožo tame miške kur matėme, bet čia matyt tik fiziškai stiprioms merginoms. Gerų darbų!
Judita, Vilnius
Laba diena, Renginys labai patiko, buvo linksma. Būsimajai nuotaikai ypač patiko pagrobimas. Personalo darbas geras, priekaištų neturim. Tačiau berniukai galėtų būti šiek tiek griežtesni ir duoti daugiau fizinių užduočių. Ačiū už renginį!
Aistė, Kaunas
Laba diena, renginukas patiko labai! :) Jokių priekaištų bei pastebejimų neturime. Ačiū Jums labai :)
Deimantė
Laba diena, viskas buvo super :)
Vida
Sveiki, Renginys-puikus! Viskas tiko ir patiko:) Darbas tikrai gerai organizuotas,neteko visiškai nuobodžiauti:) Vaikinai buvo labai malonus ir draugiški:) Sėkmės jums!:)
Ermida
Sveiki, merginos liko tikrai patenkintos. Viskas ėjosi neblogai, galbūt norėtūsi įspūdingesnio pagrobimo ir to pavežiojimo, nes jaunoji suprato iškart kur yra vežama. Rungtys taip pat patiko prisikikenom, kareiviškas davinys labai sudomino ir sužavėjo. Tokie pastebėjimai, Ačiū už puikiai praleistą laiką. :)
Aurelija
Visoms renginukas patiko, buvo linksma, nepaisant to, kad dalyvių amžius nuo 17 iki 31 metų, Nusiskundimų niekas neturėjo ir visos įvertino puikiai:) Personalas dirbo gerai:)
Rūta
Renginys buvo unreal. ;) Berniukai šaunuoliai, padirbėjo su kiekviena, o buvo mūsų tikrai ne mažai(11merginų), be dėmesio neliko nei viena :) Labiausiai patiko tai, kad buvo visko, ir linksmybių, ir adrenalino, ir žinoma erotikos:) Ką galėtumėte daryti dar geriau? Net nežinau, manau viskas buvo gerai, tik ant tokio skaičiaus merginų galėtų būti daugiau brolių, manau būtų dar linksmiau :) Visoms draugėms rekomenduosiu tik kietus armijos vyrus! Praleistą laiką įsiminsim ilgam ;) Didelis AČIŪ!
Jolita N
Sveiki, ačiū, viskas buvo puiku. Personalas labai super. Sėkmės!
Ramunė
Sveiki, Renginys tikrai patiko tiek kitoms dalyvėms, tiek jaunajai. Jokių priekaištų neturiu. Rekomenduočiau ir kitiems pažįstamiems. Dėkoju ir sėkmės tolesnėje veikloje.
Vaida
Sveiki, nors dauguma panelių atsisakė paskutinę minutę,bet ačiū Jums už superinę nuotaiką. Vaikinai padirbėjo iš peties. Jaunoji savo mergvakario ilgai nepamirš. AČIŪ.
Diana
Ačiū, viskas buvo super, šaunūs vaikinukai. Sėkmes jums darbuose:)
Jolanta N.
Sveiki, renginys tikrai smagiai organizuotas :-), vyrukai pradžioj moka būti labai pikti, išgąsčio tikrai buvo, bet tikrai labai smagu. Ačiū!
Renata K.
Sveiki, Renginys labai patiko, kadangi viskas buvo puikiai suorganizuota. Renginio vedėjai labai gerai atliko savo vaidmenis, be to, buvo išties labai iškalbūs bei linksmi.
Lina A.
Sveiki :)... Labai patiko renginys, nesitikėjom, kad taip šauniai viskas gausis :) Jaunoji buvo nustebinta tokiu seksualiu vyrukų darbu :) Teigiamai vertinu personalo darba.
Aliona
Norėtume pirmiausia padėkoti Jūsų komandai, tikri šaunuoliai vyrukai, likome visos nustebintos ir besikuždančios apie malonius prisiminimus, svarbiausia patiko išrankiajai nuotakai :) Linkėjimai vyrukams :)
Gražina
Renginukas visoms labai patiko, gaila tik, kad oras pakišo koją, o šiaip viskas puiku, vienintelis minusas, kad vakare neprisijungėt, o valgėt dešrainius :)))))) juokauju be abejo, viskas liuks, sėkmės ;)
Justina L.
Sveiki, renginukas buvo nerealus, gavom daugiau negu tikejomės. Neįsivaizduoju ką galėtumet daryti geriau, nes viskas buvo puiku. Nebent iššaudyti visus uodus:)))
Indrė J.
Renginukas praėjo puikiai, neatsižvelgiant į tai, kad mes truputuką vėlavome :) Nuotaka tikrai buvo išsigandusi, tik po pagrobimo suprato, kad čia mes "prikišome savo nagus" :) Personalo darbas atliktas puikiai: ypatingai galėčiau pagirti Dominyką (berods toks jo vardas) -> tikras griežtas kareivis :) Ką darytumėme kitaip? Gal būtų smagiau, jei būtų daugiau kareivių, kurie galėtų labiau sutramdyti merginas ir daugiau dėmesio skirtų visoms merginoms (kiekvienai asmeniškai).
Natalija
Renginukas superinis, personalas nepakartojamas, viskas buvo taip puiku, kad net trūksta žodžių :))))) DIDELIS AČIŪ, "BROLIAMS" IR JŲ PUIKIAM DARBUI :)****
J.
Renginys tikrai labai patiko. Buvo puiku, kad į renginį buvo įtrauktos visos dalyvės ne vien tik jaunoji :) Gal reiktų šiek tiek ilgesnės programos, nes kai smagu labai greit laikas lekia :) Ačiū už gerą nuotaiką, kurios prastas oras nesugadino :)
Jurgita
Renginys labai patiko, kareiviai puikiai atliko savo užduotis. Buvo gerai pasirengę ir lietui, ir uodams. Rekomenduosim šį renginį ir kitoms savo draugėmis. Ačiū už puikią nuotaiką ir linksmą vakarą :)
Kristina
Super renginukas, visiems labai patiko, vaikinukai dirbo nuostabiai ir nepakartojamai, nieko keisti nereikia ir pridėti nelabai jau yra ką, nes jūsų pasirodymas nepakartojamas ir netobulinamas, nes jau nebėra ką tobulinti. Labai jums ačiū, kad sugalvojote tokį šaunų renginį. Jaunoji labai patenkinta ir dar iki šiol dėkoja, kad gavo tokį nuostabu mergvakarį.
Aiste D.
Patiko renginys labai, viskas labai gerai. Šaunūs vyrukai, puikiai pasirodė, įdomios užduotys, o svarbiausia, kad vyrukai buvo labai linksmi ir nestokojo juokelių.
Renata B.
Renginys buvo labai įsimintinas, mums labai patiko, personalas labai labai malonus ir linksmas bei išradingas. Be to personalas neperžengė padorumo ribų ir buvo profesionalus. Dėkojame, už nuostabią šventę:)
Justyna
Visos merginos ir jaunoji buvo LABAI patenkintos :) Vaikinukai puikiai atliko savo darbą :) Iš pradžių merginos kiek nusivylė, nes tikėjosi daugiau kareivukų, bet vyrai buvo tokie šaunūs, kad nei viena mergina neliko be dėmesio ir nebuvo kada nuobodžiauti :) Ačiū jums!
Martyna
Patiko labai! Dėkui.
Vaida
AČIŪ! Renginys labai patiko, vedėjams 10 balų !
Giedrė
Renginys tikrai labai patiko :)) visos esame labai patenkintos:) ko trūksta?hmm tikriausiai kaip ir nieko :D na nebent daugiau užduotėlių sportinių :D pabėgiot :D bet taip viskas super :) net neturiu ką pasakyti, nors aišku kojų nejaučiau po visos dienos įvykių, bet buvo nerealu, o nuotraukas pažiūrėjus tikrai iškyla superiniai prisiminimai :DD RAMIAI - LYGIUOT - LAISVAI :DDDD nu ir aišku man labiausiai patiko posakis skirtas man - „blondine nežemaičiuok“ :DD super viskas SUPER Ačiū didelis jums už viską :))
Aušra
Renginio metu įspūdžių buvo daugiau nei tikėjomės. Inventorius veikė be priekaištų, personalas dirbo labai gerai. Būtinai užsisakysime iš Jūsų paslaugas ir ateityje. Labai rekomenduoju išbandyti ir kitoms!
Svetlana
Sveiki, visu pirma noreciau padekoti- labai aciu uz gera nuotaika, nuostabu vakara bei isradinga programa :P) pabandysiu ivertinti. 1. Kaip vertinate įvykusį renginį? 10 is 10 Įspudžių buvo daugiau nei tikėjomes. Taip 2. Jūsų nuomonė apie inventoriaus kokybę: Veikė be priekaištų + 3. Kaip vertinate personalo darbą? Dirbo labai gerai -faini vyrukai ;) aciu jiems
Evelina V.
Sveiki, niekur neradau kur parašyti Jūsų puslapyje komentarą, viskas buvo super ir tikrai visiems siūlysiu, programa nereali, visoms buvo daug juoko, vyrukai buvo šaunūs, tikrai nesitikėjau, kad gali būti taip linksma , ačiū Jums už gerai praleistą laiką :)
Indrė Sestakovienė
Sveiki, Jau iškart po renginuko norėjau sėsti ir parašyti komentarų, bet vis neturėjau laiko. Renginys nerealus :) :) :), neturiu prie ko prisikabinti ir tai ne mano vienos nuomonė, o visų dalyvavusių mergaičių. Super :). Personalo darbą vertinu 100 procentų puikiai. Žodžiu visko buvo nei per daug nei per mažai. Labai šaunūs abu vyrukai. Reikia jiems paskirti premijas :) :) :), tikrai visą tą laiką atidirbo iš širdies...Ačiū jūsų visam kolektyvui, kurie prisideda prie tokių sumanymų ir organizavimo. Man kaip pagrindinei mergvakario organizatorei, tikra buvo labai didelis palengvinimas šis renginukas, žodžiu kaip ir nieko nereikia daryti, bet gauni maksimalų kiekį veiklos ir puikių emocijų. Ką galėtumėt daryti dar geriau... nežinau, turbūt nieko, nes viskas labai gerai, gal tik reikėtų pagalvoti apie nuotakos pagrobimą iš namų, tai būtų dar daugiau emocijų...bet kiek žinau kažkada bandėte, bet buvo kliūčių :). Dar būtų super jei sugalvotumėte dar ką nors naujo mergvakariams, nes turiu dar vieną mergaitę, kurios tuoj mergvakaris, o ji dalyvavo šiame renginyje, tai to paties gal jau nesinorėtų, bet ne dėl to, kad nesmagu buvo, o dėl to, kad jau nebus jai staigmena...Taigi pamąstykit :) :) :) ir parašykit... Ačiū dar kartą labai buvo smagu ir prisiminimų....visam gyvenimui...dar dabar merginos pilnos gerų emocijų. Ryt atsiųsiu nuotraukyčių iš mūsų šėlionių :):):). ŠAUNUOLIAI :) :) :)
Evelina
Sveiki, Noriu padėkoti už nuostabų mergvakarį, kurio įspūdžiais gyvenu dar ir šiandien, nors veiksmas vyko savaitgalį :) esu tikra, kad tie įspūdžiai liks ir visam gyvenimui :) esu būsimoji nuotaka, ir mano mergaitės užsakė Jūsų vyrukus :) jėga jėga jėga jėga! :) labai linksma buvo :) ypač vertinu tai, kad berniukai buvo labai mandagūs, sugebėjo susitvarkyti su mumis nepaklusniomis labai taktiškai.. ;) reikia sugebėti išlaviruoti tokiose situacijose.. ir jiems tai pavyko puikiai!!! Pagarba kietiems armijos vyrukams :) vien tik teigiamos emocijos :) gavome daug daug daug geros nuotaikos :) šaunuoliai!!! dėkoju iš visos širdies :)
Ringailė
Laba diena, Norėjom labai pasakyti ačiū už tokį fainą renginį mums :)) Vaikinai buvo super, nuotaika, rungtys, oras nu viskas neapsakoma žodžiais :) Visos 16 mergaičių dar šiandien neatsigauna :) Ačiū jums ;)
Marija
Laba diena, nuoširdžiai dėkojame už renginį, merginos liko sužavėtos. Siūlytume įvesti daugiau linksmųjų estafečių, nes jos labiau visus išjudina. Didelis ačiū vedėjams, buvo labai malonūs ir korektiški.
Danguolė
Sveiki ;)))) Super super super ! Jaunoji tebedėkoja mums, bet ko gero reikėtų dėkoti Jūsų kareivukams ;) Viskas puiku, nieko keisti kol kas nereikia :) Mažas pastebėjimas: kadangi iš mūsų rato net 90 proc. netekėjusių buvo :))) tai sekančiam kartui jau tas pats scenarijus mūsų kolektyvui nebetiktų :) P.S. Ar gerai po to dar LATINO klube pasiautejot? :) Chi chi chi :))) Neblogai ir Mojito buvo ;) (jei toks jo pavadinimas :) Grįžom kai jau žmonės kilo į darbą :) Ir dar pusdienį bandėm atrinkti vakaro įvykius, nes pasirodo buvo laikinų atminties praradimų :) P.S. prisiminėm tą "didįjį" minusą :)))))))))))) Jūs mums rašėte, kad atvyktume su šiltais rūbais, batais, tai mes sąžiningai ir prisidėjom po kelioninį krepšį :)))) o jų nereikėjo :) Tai būtume daugiau "Bobelinės" tada pasiėmusios :)))) Bet kokiu atveju ačiū už vakarą ir sėkmės darbuose ;)
Vaida
Renginukas 2010 06 12 18.30 val. Klaipėdoje visoms merginoms - dalyvėms labai patiko, labai daug emocijų, netikėtumo ir geros nuotaikos. Personalo darbas - nepriekaištingas, viskas puikiai suplanuota, įdomiai pateikta, veiklos netruko. Šaunuoliai vaikinai ;)
Inga
Sveiki, turėjom birželio 25 d. mergvakarį su kareivukais, ir mums nereaaaliai patiko ;) rekomenduosiu ir kitiems, tikrai nei viena nesigailėjom sumokėtais pinigais, o jaunoji sakė "galiu tekėti antrą kartą, kad pakartoti tookį mergvakarį :) ačiū! Viskas buvo puiku, jei ne lietus, mergaitės labai neblogai dirbo. Paintbolas taip pat patiko :) Dėkui. Jei reikės rekomendacijų - būtinai :) P.S. Plėskite paslaugų ratą. Būtų šaunu, jei dar pasiūlytumėte pigesnį striptizą ar barą, kur galima pašėlti. Mes, beje, padovanojom aistros masažą, tik labai brangiai gavosi :) Sekmes :)
Andrius
Sveiki, renginukas buvo super, panelės dar dabar negali atsigauti. Ačiū ir dar kartą ačiū. Renginyje dalyvavo keletas merginų, kurios ilgą laiką gyvena Anglijoje, tai liko be amo kaip lietuviai moka šventes pravest ir sakė būtinai papasakos visiems lietuviams Londone. Buvo nuostabu. Jaunoji taip pat dar negali atsigaut po mergvakario ir visiems giriasi kaip buvo fainai.
Renginio dalyvė
Sveiki, na labai viskas gerai, jūsų vyrukai šauniai dirba, tikrai daugiau gavome, negu tikėjomės :) šaunus labai kolektyvas, draugiški vyrukai... Viskas labai gerai, rekomenduosiu tikrai:)
Renginio dalyvė
Sveiki sveiki :) kaip patiko renginys? ką kitą kartą geriau galėtumėte padaryt? akivaizdu, kad šitų kareivių uniforma neįpareigoja, tai jie ir leido sau mergaites palikti be liemenėlių... Na, galima sugalvoti įvairesnių bausmių, galima susiveikti tikrą jaunikio nuotrauką, tai tada tikrai šūviai būtų taiklesni. Truputį kritikos gavot, nes patys ir prašėt ;) bet realiai tai viskas gerai, nuotaika buvo superinė, ir šiaip prisiminus mergvakarį dar ir dabar šypsena atsiranda savaime. Jums keliu nykštį į viršų, nes gerą versliuką sukat, šaunuoliai, darbas suderintas su "beveik pramoga", tikriausiai rutina nesiskundžiat :) :) :) O kaip mes? Pateikėm staigmenų? Tikriausiai kareivis turėjo likti su kelnėmis :D :D :D "-Broli, būk profesionalus..."
Renginio dalyvė
Man buvo super. Ir jaunoji (nors ir labai jau nepaklusni bei nesukalbama), liko patenkinta. Aš manau, kad vaikinai buvo puikūs, jau neskaitant to, kad kitą dieną važiavo į objektą ieskoti MŪSŲ pamesto daikto, net neprašyti. Užskaitau ir duodu 100 balų :)))
Renginio dalyvė
Sveiki, mergvakaris praėjo labai labai sklandžiai ir nepakartojamai :) liko tik didžiausi įspūdžiai ir linksmos nuotaikos prisiminus visą renginį :)) Armijos vyrukai tiesiog nuostabūs, super 10 balų :) Stiprūs, gražūs, kartu mieli ir švelnūs... Jei kada darytume mergvakarį, tai tik rinktumėmės Kauno vyrukus :)* Ačiū Jiems už kantrybę !!!
Renginio dalyvė
Sveiki, Dėkui, renginukas buvo tikrai šaunus, viskas puikiai suorganizuota ir tikrai visoms paliko geriausius įspūdžius. Vaikinai darbą atliko puikiai, organizuotumas 100%, pastabų ar patarimų ką reiktų keisti taip pat neturime.
Deimantė
Laba diena, mergvakaris su "kietais armijos vyrukais" labai patiko visoms merginoms dalyvavusioms jame. Labai noriu padėkoti abiems vaikinams tiek Linui, tiek Viliui. Nors aš pamišau paskambinti sutartu laiku, jie vis tiek rado išeitį iš padėties, be to telefonu paaiškino kelią psiklydusiam vairuotojui, kuris vyko mūsų pasiimti po renginio. Suprantu, kad mūsų kompanija buvo ne ta, su kuria buvo lengva, bet vaikinai buvo nuostabūs ir visos merginos buvo patenkintos renginuku. Ačiū jums!
Eglė
Laba diena, norėjau padėkoti už jūsų organizuojamus mergvakarius armijoje :) liepos 10 dieną turėjome nuostabų mergvakarį, visos panelės liko patenkintos, o ypač jaunoji :) linkime jums gyvuoti dar labai ilgai ;)
Rita
Sveiki, mergvakaris buvo puikus. Vyrai padirbėjo šauniai, jaunoji sužavėta, įspūdžiais dalinamės dar vis. Ateityje norėtume pakartoti su kita programa. Nieko keisti nereikia,viskas šaunu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ačiū už puikų renginuką!!!!!!!!!
Renginio dalyvė
Sveiki, renginys labai patiko jaunajai (o tai mums svarbiausia), ir beveik visom merginom, sakė, tikrai nesitikėjo tokio mergvakario :) Galiu pasakyti tiktai tiek, kad droviom ir blogai nusiteikusioms panelėms ten nėra ko vykti, tai dėl to čia pačių merginų problema, o ne vyrukų :) Viskas labai šaunu, ačiū :)
Renginio dalyvė
Sveiki, renginukas patiko, atvirai - tikėjausi daugiau šaudymų ir dūmų pradžioje, bet personalo darbas nepriekaištingas. Džiaugiamės, kad pasirinkome jus ir visiškai nenusivylėme. Jaunoji liko ypatingai sužavėta.
Agnė
Renginys patiko visoms, o ypač būsimai nuotakai. Pateisino mūsų lūkesčius - tikėjomės linksmo, smagaus ir nevulgaraus renginio - tą ir gavome. Truputėlis erotikos - labai sveika :) Kitą kartą jei pasiūlysit kažką kitą be armijos - irgi tikriausiai kreipsimės į jus :) Ačiū. Rekomenduosiu dar nedalyvavusioms draugėms.
Renginio dalyvė
Sveiki, ačiū, renginukas labai patiko, šaunūs vaikinai, linksma programa, nieko netrūko, viskas tiesiog super!!! Dar ilgai merginos aptarinėjo šį renginį :) Dar geriau būtų, kad jūsų berniukai išmoktų šokti ir renginio pabaigoje sušoktų jaunajai viliotinį :) Dar kartą ačiū už puikiai praleistą vakarą :)
Milda
Laba diena, renginys labai patiko, labai šauniai vaikinai jį pravedė. Jaunoji liko labai patenkinta. Tikrai, tik geri atsiliepimai. Na, bet manau, kad galėtų būti asmuo, kuris fotografuotų visą renginuką, nes pačioms norėjosi dalyvauti renginyje, o ne būti fotografėms :) Labai ačiū jums ir vaikinams už nuostabų vakarą :)
Renginio dalyvė
Sveiki, Jūsų renginiu likome labai patenkintos. Vyrukai buvo super :) Ypač patiko tai, kad jie buvo skirtingi - vienas labai griežtas, o kitas - nuolaidesnis, netgi sakyciau švelnus!!!! Adrenalino dozė buvo gera, ypač pradžioje, kai vyko nuotakos vogimas :) AČIŪ LABAI UŽ ŠAUNŲ RENGINUKĄ!
Renginio dalyvė
Sveiki, renginukas patiko, viskas labai gerai. Jaunoji patenkinta, merginos irgi, o man - organizatorei ko daugiau tereikia :) Vaikinai buvo labai taktiški, šaunūs, punktualūs, puiku!
Vilija
Sveiki, vakar apturėjom nerealiai fantastišką vakarėlį :) Dėkui Jums labai, vyrukai fantastiški, mieli ir švelnūs :)))) Užduotys nerealiai smagios :) Seniai taip nesijuokėm :))) Žinau, kur kreipsiuosi ir sekantiems renginiams :) Jūs profesionalai :) Jau spėjau Jus parekomenduoti draugėms :) Tikiuosi Jūsų krizė nepalies ir gyvuosite ilgai ir laimingai :) Vien tik SUPER SUPER SUPER. Sėkmės. Mes Jus įsimylėjom.
Inesa
Sveiki, Renginys labai patiko. Jaunoji buvo labai patenkinta. Personalo darbą vertinam labai gerai! Tikrai buvo linksma ir įdomu. Čia ne priekaištas, bet dėl to ką galima daryti geriau, kad jau klausiat - po valandos norėjosi pertraukėlės, kad ir 5min, bet šiaip tikrai viskas buvo super! Ačiū!
Mintautė
Sveiki, renginys buvo labai smagus, personalas savo darbą atliko labai gerai. Už tai juos galime tik pagirti :)
Renginio dalyvė
Sveiki, renginys praėjo puikiai, nors pradžioje turėjau lengvą šoką. Jūsų personalo sukurti personažai nepaliko vietos ginčams, todėl kiekviena mūsų buvo įtraukta į renginį. Visoms merginoms programa labai patiko, išties ateity bus ką atsiminti. Dėkojam už bendradarbiavimą ir gerai praleistą laiką. Sėkmės Jums darbuose, galbūt susimatysim kituose renginiuose...
Dovilė
Sveiki, renginukas patiko, vyrukai labai šaunūs, viskas vyko tikrai sklandžiai :) Labai smagu, kad ėjo susitart dėl šiokių tokių smulkmenų, kurios tik pasmagino renginį :) Dar kartą Ačiū vyrukams :)
Ugnė
Sveiki, renginukas buvo super!!! Personaslas dirbo profesionaliai, be jokių nesklandumų, tad nieko nekeiskit ir visad taip šauniai atlikit savo darbą. Jaunoji po mergvakario sakė, kad jis buvo tobulas, o tobulumui pasiekti labai padėjo jūsų programa. Tad sėkmės ateityje ir dar kartelį didelis AČIŪ :)
Renginio dalyvė
Sveiki, esam visos labai patenkintos renginiu. Visą likusią dieną lydėjo tik šypsenos!!! O nuostabiausia yra tame, kad personalas atkreipė dėmesį į tai, kas buvo prašoma prieš renginį ir mūsų besilaukiančią nuotaką "saugojo". Dėl to esam dar labiau patenkintos!! Paprasčiau pasakius, mūsų lūkesčius pateisino 150 proc. Labai jums ačiū!
Eglė
Sveiki, nuo visų dalyvių ir nuo nuotakos, irgi norime išreikšti didelę padėką už renginį. Vaikinai buvo šmaikštūs, dėmesingi. Jiems priekaištų neturime. Tikrai nėkiek nenusivylėme. Visos kupinos įspūdžių iki šiol. Tik va jaunuoji vis dar pasigesta "Mišos" :))))) Personalo darbas 20 balų dešimtbalėje. Kolkas dar sunku ką ir apibūdinti, dar neatsigavome, bet AČIŪ labai :)
Renginio dalyvė
Sveiki, aš, kaip didžiausia viso renginio kaltininkė, galiu pasakyti, kad man NEREALIAI patiko. Patiko viskas. Vyrukai tikrai profesionalai, išjudinot, atpalaidavot visas mergaites (mane labiausiai :)))) ) Tikrai ačiū Jums už gerą laiką, įdomias rungtis (tik šampanas mane pribaigė, kitą kartą perspėkit, kad prieš tai jos negertų brendžio ar degtinės, nes paskui baigiasi blogai:)) patiko "Miša", kurio nemačiau, kurio krūtinės taip ir nepaglosčiau, nenulaižiau :) Tikrai viskas SUPER. Drąsiai rekomenduosiu. Dar kartą AČIŪ ir sėkmės Jums kituose renginiuose. P.S. tikiuosi, mašina sveika :)
Gintarė
Laba, renginys labai patiko, kitai merginai taip pat tokį antrą kartą užsakinėčiau. Vedėjai labai šaunūs, nevulgarus, bet tuo pačiu ir mergvakariški :) Tik truputį įspūdingesnį nuotakos pagrobimą įsivaizdavau. Bet priekaištų neturiu (išskyrus karštą ora:), tik pagyrimus! Ačiū Jums už puikų renginį!
Renginio dalyvė
Sveiki, va čia tai buvo pats fantastiškiausias vakarėlis kurį tik esam apturėjusios :) :) dėkui Jums labai, vyrukai fantastiški, mieli ir švelnūs :)))) užduotys nerealiai smagios:) seniai taip nesijuokėm :))) žinau kur kreipsiuosi ir sekantiems renginiams :) Jūs profesionalai :) jau spėjau Jus parekomenduoti draugėms :) tikiuosi Jūsų krizė nepalies ir gyvuosite ilgai ir laimingai :) vien tik SUPER SUPER SUPER Sėkmes
Renginio dalyvė
Laba diena, norėjau padėkoti už vakarykštį mergavakrį Raudondvaryje su vedėju Linu. Visų panelių, o svarbiausia jaunosios įspūdžiai tik patys geriausi. Visos labai laimingos ir patenkintos. Tie vyrukai tikrai gerai atlieka savo darbą. Dėkoju jums už tokias geras pramogas ir nuotaikas po jų! Mergvakarį tai nuspalvino kitom spalvom. Dėkoju!
Raimonda
Sveiki, Renginys patiko visoms merginoms,kas yra labai džiugu. Personalas dirba labai atsakingai ,renginio vedantieji buvo labai šaūnus ,linksmi ir šmaikštūs. Tad norėtume Jums padėkoti, manau jaunoji savo mergvakario tikrai nepamirš.
Renginio dalyvė
Renginys tikrai nebuvo toks, kokio laukiau – BUVO DAUG GERESNIS! Stipru! Jį objektyviai vertinu PUIKIAI, nes tie epizodai, kuriuos iki šiandien prisimenu - juoką sukelia :D ir nepamiršiu jų dar labai ilgai! Juk mergvakaris ir turi ilgam įsimint! :))) Vyrukai labai atsakingai ir atsidavusiai viską atliko, ŠAUNUOLIAI! Kiek kantrybės jiemes su mumis reikėjo... :) Skani buvo košė, smaikščios užduotys, nepritrūko dėmesio nei vienai! :D Visos jautėmės kaip nuotakos – ŠVENTE BUVO VISOMS, ne vienai :) sveikinu už tokį suderinimą! :))) Ką tobulinti? Pirma smulkmena – šventė po tiltu, gal ne svajonių vieta :D kad gamtoje, tai faktas, bet reikėtų pasirinkti vietą su mažesniais skersvėjais. Antra smulkmena, pacčioje pradžioje pasirodė, kad mes ne kariuomenėje, o suaugusių auklėjimo kanclegeryje – gal taip turėjo būti :D Aišku, mūsų nuotaka turbūt nieko nebijo, jos įbauginti buvo neįmanoma, gal dėl to ir teko griežtesnes priemones panaudoti :DDD
Dalyvė Nr. 5
Buvo NEREALU! Ir laiko pakako, ir linksmybių, ir užduotys buvo tokios.. mergvakariškos :) SUPER!
Dalyvė Nr. 4
Pačią programą užskaitau :D Tačiau turiu pasiūlymą jiems apsispręsti ar jie yra armijos vyrukai ar teroristai - pagrobėjai :DDD Armijoj tikrai nieks eilinių negąsdina ginklu kai jie neklauso :DDD Žodžiu, jie supras ką turiu omeny. O šiaip atrakcija ekstremali. Liuks.
Dalyvė Nr. 3
Man tai patiko, tikrai gera juoko dozė, kas nepatiko - hm, gal pradžioj nežinojom, ar jaunoji neišsigas, bet manau čia ne vyrukų kaltė ;)
Dalyvė Nr. 2
Na, sakyčiau, kad renginukas super, juk jau seniai tiek nesijuokėm iš dūšios ir iki ašarų :) buvo smagu save pamatyti kitokioje aplinkoje ir kitom akim :) berniukai tikri šaunuoliai, kiek stiprybės turėjo turėti, kad nepasiduoti mūsų žaismingai nuotaikai.
Dalyvė Nr. 1
Aktyviospramogos. © 2007-2011. Visos teisės saugomos.