Susisiekite su mumis:
+370 (659) 00754

Ekstremalus bernvakaris


Kaip tikriems vyrams su ekstremaliomis pramogomis, siūlome Jums atšvęsti bernvakarį:
Dažasvydžio metu duosime nerasojančias kaukes dvigubais stiklais.
Visiems dažasvydis su 200 šovinių ir dūmais ir sprogimais.

Jaunikiui bus skiriamas ypatingas dėmesys:

 • Jaunikiui skiriamas dvigubai didesnis šovinių kiekis - 400 vnt.
 • Jaunikis turi galimybę parodyti kitiems, kaip reikia šliaužti dūmų tuneliu, dėvint dujokaukę, ir kurio gale jo lauks staigmena.
 • Jis aprengiamas specialiu snaiperio kostiumu.
 • Dalis dažasvydžio žaidmų bus skirti jaunikio pasirengimo patikrinimui (pvz.: jaunikio medžioklė, jaunikio kortežas ir t.t)
 • Jaunikio bombardavimais vandens balionais.
 • Taip pat mes mes paruošime bernvakario priesaiką.
 • Jaunikis kitiems bernvakario dalyviams turės pagaminti karinius, sauso maisto davinį

 • Po dažasvydžio ir kitų pramogų yra galimybė išsikepti šašlykus, ar dešreles ar tiesiog pavakaroti gamtoje, mūsų aikštelėje.
  Kaina dalyviui (taip pat ir jaunikiui): 19 (65,60 litai).
  Mažiausiai mokama už 8.

  Skambinkite: +370 659 00754

  Ekstremalus bernvakaris
  Ekstremalus bernvakaris

  Atsiliepimai apie šią pramogą:

  Sveiki, Viskas buvo labai gerai, svarbiausia, kad jaunikis buvo patenkintas, dar iki šiol viską atsimena, įspūdžių prisirinko labai daug, visiems pasakoja kaip buvo smagu dažasvidyje :) Ir ne tik jam, visiem 11 žmoniu buvo super, labai dėkojo man, kad radau toki FAINA dalyką, ir dėl to turiu būt dėkingas tik Jums :))) Linkiu Jūsų įmonei darbuotis taip ir toliau, nepaleisti renginių vedėjų ir manau, kad viskas eis tik geryn :D Labai Jums ačiū, ir manau dar susitiksim ne karta !!!
  Sveiki,
  Labai neblogas renginukas, aišku gal patys kalti, kad susivėlinom. Sandra puikiai vadovauja renginiui. Galbūt pačio dažasvydžio žaidimuose daugiau kreipti dėmesį į pagrindinį dalyvį.
  Sveiki, renginukas buvo super, tik gaila, kad oro sąlygos buvo tokios, išėjome iš miško šlaputėliai, buvo šiek tiek per karšta, bet šiaip viskas buvo labai gerai, visi buvo žiauriai patenkinti. Ačiū jums.
  Renginukas patiko, vedėja simpatiška ir šmaikšti :) Tačiau per kaukes labai blogas matomumas ir teritorija galėtų būti didesnė, o visa kita gerai.
  Gytis, Vilnius
  Sveiki, Renginys patiko, personalas dirbo gerai. Vietoje dūminio tunelio galėtų už dūminti miškelį ir duoti pareiti iš taško A į tašką B. Kolektyvas renginiu liko patenkintas. Ačiū.
  Andrius M.
  Laba diena, renginukas praėjo puikiai. Mėlynes ir raumenų skausmus jaučiam iki šiol :)
  Aivas
  Aktyviospramogos. © 2007-2011. Visos teisės saugomos.