Susisiekite su mumis:
+370 (659) 00754

Bernvakaris seksualiai


Ahtung, Warning, Dėmesio... Pabėgo būsimas kalinys jaunikis. Kadangi jis pats nusprendė vesti, ir atsisakyti visų viengungio malonumų jį reikia pagauti, ir įkrėsti šiek tiek proto.

Taigi bus tokia programa:
2 žavios merginos Jus pasitiks miesto centre. Jaunikis bus aprengtas kalinio uniforma, surakintas antrankiais ir supažindintas su elgesio kalėjime taisyklėmis. Išmokęs, kaip tinkamai elgtis kalėjime, jaunikis – palaikomas savo bendražygių - turės įvykdyti nemažai linksmų užduočių:

• Išmoks išsivirti sau ir savo draugams pagrindinį kalėjimo gėrimą – čefyrą;
• Turės parodyti visus sugebėjimus kaip išlošti pinigų žaidžiant kortomis;
• Rinks nekaltų mergaičių bučinukus bei parašus ant “triusikėlių”;
• Žvejos žavias merginas gatvėje ir parodys visus savo bendravimo su merginomis sugebėjimus;
• Išdarinės kitokius cirkus bei linksmas užduotis, įtarukiančias visus vakaro dalyvius;
Vakaro kulminacija – bernvakario priesaika ir maloni staigmena nuo renginio vedėjų.

Važiuojam į dažasvydį
Kadangi vedus malonumų bus mažiau reikia gerai pašėlioti prieš tai. Visi vyrai važiuoja šaudytis į dažasvydį. Jaunikį aprengsime snaiperio aprangą, ir per pirmajį žaidimą paleisimę į mišką, visi kiti turi jį sumedžioti.

Faktai:
Visi gauna dažasvydžio įrangą, drabužius, bei geras nerasojančias kaukes, dvigubais stiklais. Kiekvienam dalyviui skiriama 200 šovinių, o jaunikiui - 400 šovinių. Dažasvydis vyksta su sprogimais ir dūmų šaškėmis.

Kaina:
Galima užsisakyti tik programą su merginomis, trukmė 2 valandos, kaina – 80 (276,22 litai).
1 valandos programa su merginomis ir 2 valandų dažasydis, kaina žmogui – 22 (75,96 litai). Mažiausiai gali būti 8 žmonės. Jeigu Jūsų mažiau - gausis šiek tiek brangiau, bet kiekvienas gausite daugiau šovinių.

Pastaba:
Transportu turite pasirūpinti patys. Dažasvydis, vyksta apie 20 km. nuo centro, Molėtų plento kryptimi. Skaidriujų gėrimų naudojimą, rekomenduojame atidėti po dažasvydžio.

Kaip užsakyti?
Skambinkite telefonu +370 659 00754, arba dar geriau užpildykite pasiteiravimo formą, paspaudę mygtuką esantį žemiau.


Bernvakaris seksualiai

Atsiliepimai apie šią pramogą:

Sveiki, Renginys praėjo sklandžiai ir smagiai. Personalas buvo gerai pasiruošęs. Nusiskundimų neturime.
Laba diena, Taip viskas buvo gerai, didesnių pastabų tikrai neturime, mano pasiūlymas būtų pasiūlyti galimybę dar ir plaukti baidarėmis arba plaustu Neries upe, taip galėtumėte užimti visą dieną ir tikrai manau būtų interesantų.
Ričardas, Vilnius
Laba diena, Renginukas buvo puikus. Dėkojame už puikiai praleistą laiką. Pasiūlymas būtų toks: kad visas veiksmas vyktų ir kitose miesto vietose, ne tik Vokiečių gatvėje pirmyn ir atgal. Norėtusi daugiau pakeliauti. Šiaip visa kita buvo gerai. AČIŪ ?
Tomas
Bernvakaris patiko, nelikom nusivylę, tikrai, panelės padirbėjo gerai, nusiskundimų negirdėjau. Dažasvydis ir viskas tiesiog puiku, pasiruošę viską, programa gera.
Renginio dalyvis
Laba diena, Renginys patiko, pastabų personalo darbui neturime, pretenzijų taip pat. Linkime sėkmės.
Rimas
Aktyviospramogos. © 2007-2011. Visos teisės saugomos.