Susisiekite su mumis:
+370 (659) 00754

Bernvakaris klube


Esate sutrikusių nuostabiame mieste pasimetusių vyrų būrys - nežinote kur eiti, už ko griebti, ką gerti ir į kokį fontaną bristi, kad tinkamai palydėtumėte savajį draugą į santuokos pilnatvę arba atbaidytumėte nuo jos.
Jums reikia nuostabiųjų “Linksmybių Gidžių” - Erotikos ir Euforijos -, kurios motiniškai aprodys tikrąjį miestą - ne tą oficialųjį, kuris matosi žvelgiant į bažnytinės architektūros šedevrus, bet tą intymųjį, kuris alsuoja įžengus į miesto naktinius klubus, kuris dvelkia pravėrus barų duris. Mielosios gidės ne tik aprodys miesto erogenines zonas, bet ir paauklės, kaip jas stimuliuoti, kad praleistas laikas netaptų praleistomis progomis. Pakluskite Gidėms ir Juokingos bei azartiškos užduotys lydės Jūsų Bernvakarį visą kelionę.
O juk taip norisi atsiduoti Erotikai ir Euforijai...
Programa:
Mieste Jus pasitiks dvi žavios merginos. Jaunikis bus perrengtas specialiais rūbais ir pradėsite kelionę po barus. Jų bus 4, iš kurių kiekviename gausite užduotis, kurias turėsite įvykdyti, o kad kelionė tarp barų neprailgtų - einant Jūsų laukia linksmi žaidimai.
Renginio trukmė ~ 2 valandas


Kaina:
Iki 10 vaikinų – 80 (276,22 litai).
10 ir daugiau – 110 (379,81 litai).


Bernvakaris klube

Atsiliepimai apie šią pramogą:

Sveiki, Viskas buvo gerai ir sklandžiai, gal tik neiškart kolegę per pirmąją užduotį suradau. Kad greičiau suradimas įvyktų reikėtų gal kokią užuominą duoti. Apskritai - visas vakaras buvo labai linksmas, nemanau kad ką nors keisti reiktų - buvome visą laiką užimti, gal nepamaišė ir gera nuotaika :)
Domas
Aktyviospramogos. © 2007-2011. Visos teisės saugomos.